Mężczyzna, który wyskoczył z okna ciechanowskiego szpitala był hospitalizowany z powodu obrażeń po wypadku komunikacyjnym

Jak informowaliśmy wczoraj, w środę 8 grudnia z okna na piątym piętrze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie wypadł 20 – letni mężczyzna, będący pacjentem tej placówki. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Portal Onet podaje szczegóły zdarzenia.

 

20 – letni mężczyzna, który wypadł ze szpitalnego okna to mieszkaniec powiatu ciechanowskiego.

– Według wstępnych ustaleń, nie ujawniono śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu – komentuje sprawę rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie kom. Jolanta Bym.

Portal Onet z kolei cytuje słowa rzeczniczki ciechanowskiego szpitala Agnieszki Woźniak, która przekazała, iż w sprawie zdarzenia w placówce wszczęto już wewnętrzne postępowanie wyjaśniające.

 

– 20 – letni pacjent, który wypadł z okna, przebywał w oddziale chirurgii urazowo – ortopedycznej od 1 grudnia. Był hospitalizowany z powodu obrażeń po wypadku komunikacyjnym – wyjaśnia rzeczniczka ciechanowskiego szpitala i dodaje, że mężczyzna przebywał w dwuosobowej sali chorych na piątym piętrze placówki.

– Pacjent, który wraz z nim przebywał na tej sali, niczego nie widział i nie słyszał, gdyż w tym czasie spał, a do zdarzenia doszło wcześnie rano. Uwagę pielęgniarek zwróciła nieobecność drugiego pacjenta na sali o tak wczesnej porze oraz otwarte okno – czytamy.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
asia
asia
2 lat temu

smutne,żaden personel medyczny nie upilnuje takiego pacjenta,pamietajmy,to nie oddzial zamnkiety..i zanim osadzimy personel,prosze…jak takiego pacjeenta upilnwowac,?to nie oddział zamnkiety….i tyle…

Paulaaa
Paulaaa
2 lat temu
Reply to  asia

Szpital doskonale wiedział ze pacjent ma problemy psychiczne od samego przyjęcia do szpitala, mimo to nie dostał odpowiedniego leczenia Od tygodnia matka pacjenta prosiła o psychologa to usłyszała tylko „nie wymaga takiej wizyty” sama mogła spędzić z nim 15 minut bo COVID? Z kim miał rozmawiać? Do kogo miał się przytulić? Kogo potrzymać za rękę? Pielęgniarki które nie raczyły mu nawet pomoc dojść do wc? Czy podać obiadu bliżej? Czy tak postępuje dobry personel… szpital?! Sam pacjent prosił o pomoc o leczenie bo wiedział ze coś się z nim dzieje nie otrzymał nawet jednego spotkania z psychologiem…. Uważam ze gdyby… Czytaj więcej »

Asia
Asia
2 lat temu
Reply to  Paulaaa

Smutne, ale prawdziwe 😭

DEAL
DEAL
2 lat temu
Reply to  Paulaaa

Tak to wszystko prawda Szpital powinien ponieść konsekwencje niedopełnienia obowiązku Młody chłopak całe życie przed nim Cała rodzina cierpi 😭

Janusz
Janusz
2 lat temu

Tak … Facet po wypadku otworzył okno w zimę i wyskoczył ? A drugi się nawet nie obudził ? … Nie będzie w tym kraju nigdy dobrze . Żyjemy w jakiejś kolonii. Gdzie samobójcy strzelają do siebie z kilku różnych pistoletów ? Politycy wieszają się wycierając wcześniej swoje odciski palców ? Biskupi działają przeciw kościołowi ? Rząd przeciw ludziom ? Niestety . Nie będzie dobrze w demokracji gdzie większość ma rację a większość ma moralność folwarczną

Zyx
Zyx
2 lat temu

A nie dziwi Was fakt, ze chłopak który sobie okno otworzył nikogo nie obudził? Bardzo wątpliwe, pielęgniarki krążą non stop przy pacjentach. Nie wierze, ze sam sobie tak wyskoczył, a kolega obok nic nie słyszał. Szanujmy się, ale to nie zaden film tylko realistyczna akcja. Cos musiało się stać.

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu
Reply to  Zyx

jakie bzdury piszesz sale zamknięte i nikt raniutko nie łazi