Mężczyzna, który okradł dziecko, sam zgłosił się na policję

Policja dziękuje internautom za pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, który pod koniec maja, w sklepie odzieżowym ukradł należący do dziewczynki portfel z pieniędzmi. Okazało się, że sprawca także zobaczył swój wizerunek w mediach społecznościowych i sam zgłosił się do komendy Policji.

 

Do kradzieży doszło  na terenie galerii handlowej przy ul. Św. Wojciecha w Mławie. Złodziej, wykorzystując okazję, ukradł pozostawiony w przymierzalni, różowy, dziecięcy portfelik z pieniędzmi i legitymacją szkolną. Następnie sprawca porzucił portfel i legitymację na terenie sklepu, kradnąc pieniądze. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu.

– Po publikacji, mławska Policja otrzymała wiele informacji od internautów, na temat sprawcy. Podejrzany także zobaczył swój wizerunek  i nie zwlekając, sam zgłosił się do mławskiej komendy Policji. To 33-letni mieszkaniec pow. działdowskiego. Przyznał się do winy, odpowie za przestępstwo kradzieży mienia a skradzione pieniądze wrócą do właścicielki. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP w Mławie.

 

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments