Mefedron, marihuana i wagi do porcjowania narkotyków. 24 – letni mężczyzna objęty dozorem policji

24 – letni mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych. Odpowie za posiadanie i handel narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

– W ostatnim czasie policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności służbowe na terenie gminy Szelków w domu 24 – letniego mężczyzny znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny, biały proszek oraz wagi elektroniczne, służące do porcjowania narkotyków. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone narkotyki to marihuana i mefedron. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 300 gram narkotyków – informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji  w Makowie Mazowieckim.

Praca funkcjonariuszy i zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24 – latkowi zarzutów posiadania i handlu narkotykami.

 

– Prokurator Rejonowy w Przasnyszu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vox populi vox dei
Vox populi vox dei
1 miesiąc temu

Marihuana rekreacyjna powinna być legalna

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Chciał zarabiać na innych, dobrze że go ujęli