Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu obchodziła 21-lecie istnienia

21-lecie istnienia obchodziła przasnyska Medyczna Szkoła Policealna. 19 września 2022 r. odbyła się uroczystość jubileuszowa.

 

Przasnyska Medyczna Szkoła Policealna skończyła 21 lat. Uroczystość świętowano 19 września. Do szkoły, której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, przybyli zaproszeni goście w tym. m.in.  Wiesława Krawczyk radna Województwa Mazowieckiego II, III, IV i V kadencji i Konrad Wojnarowski, obecny radny Sejmiku Mazowieckiego. Nie zabrakło też przyjaciół szkoły, obecnej i byłej dyrekcji szkoły, wykładowców, przedstawicieli instytucji i słuchaczy.

W trakcie wydarzenia, na ręce obecnego dyrektora szkoły Zenona Szczepankowskiego, przekazano szkole Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” – polski medal honorowy przyznawany przez marszałka województwa mazowieckiego.

 

Uroczystość była okazją do przybliżenia historii placówki. Na wyświetlanych slajdach pokazano również jak zmieniała się siedziba szkoły. Opowiedziano także o remontach i inwestycjach, które realizowane były w placówce w ostatnim czasie.

Swój czas miała również Biblioteka Pedagogiczna, która mieści się  tym samym budynku i która wspólnie z przasnyskim „Medykiem” realizuje wiele projektów.

Na koniec uroczystości odbyła się część artystyczna, przygotowana przez wykładowców i słuchaczy szkoły.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Senior Zdzierałnoski
Senior Zdzierałnoski
16 dni temu

Zagadka: kto wynalazł nowe ciało lotne? Dla ułatwienia podpowiemy, że to eternit.

Andrzej
Andrzej
16 dni temu

Każda okazja jest dobra żeby się pobawić.Ale chciałem powiedzieć, że ta szkoła, może zamiary do kształcenia ma dobre, tylko jest dla mnie nie lada zagadką.Fajny budynek dydaktyczny,wyposażony,tylko jakoś taki „martwy”..Może dlatego, że jest pod jurysdykcją Struzika a nie starosty przasnyskiego, no ale PiS i PSL to jak ogień i woda a cierpią tylko młodzi ludzie, bo wolą szukać uczelni gdzie indziej. The quadrature of the circle.

Kazio
Kazio
15 dni temu

21 lat – dziwny jubileusz obchodzony z pompą. Może z sympatii do popularnej kiedyś gry w karty ” w oczko”.