Mchówko. Kierowca bez uprawnień spowodował kolizję

Wracamy do wczorajszego zdarzenia drogowego w miejscowości Mchówko. Jak informuje KPP Przasnysz, 30-letni kierujący fordem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji. Okazało się że, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Wczoraj, przed godziną 21.00, dyżurny przasnyskiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej 57, w rejonie miejscowości Mchówko.

 

– Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący fordem 30-latek, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, co w efekcie spowodowało wywrócenie się pojazdu w przydrożnym rowie. Na szczęście, zarówno kierujący jak i jego 50 – letni pasażer nie doznali żadnych obrażeń. Policjanci będący na miejscu dodatkowo ustalili, że sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

 

30 – latek za spowodowanie kolizji drogowej oraz za prowadzenie pojazdu bez uprawnień otrzymał mandat karny w wysokości 1000 złotych.

 


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oldman
Oldman
1 rok temu

Za jazdę be z uprawnień 1000zł mandatu? I tyle? To po co robić prawko?

Mariusz
Mariusz
1 rok temu
Reply to  Oldman

Zdecydowanie taniej niż kurs 🙂