Mazowiecka grupa Speed. Prawie tysiąc mandatów w tydzień

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci z mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1116 wykroczeń, z których 875 dotyczyło przekroczeń dopuszczalnej prędkości, 7 kierujących przekroczyło prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

 

– Mundurowi nałożyli 994 mandaty karne i skierowali 10 wniosków do sądów o ukaranie sprawców wykroczeń. Policjanci zatrzymali 8 praw jazdy oraz 43 dowody rejestracyjne. Grupa SPEED zatrzymała również 2 pijanych kierowców oraz 2, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu – informuje Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu.

 

– Każdy kierowca, który swoim zachowaniem będzie stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym, musi mieć świadomość nieuchronności kary. Gdy na swojej drodze spotka policjantów z grupy SPEED, których głównym zadaniem jest walka z piratami drogowymi, poniesie surowe konsekwencje za niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, na jakie naraża siebie i innych użytkowników dróg – dodaje policja.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

Ile policjantów ile samochodów jest w tej grupie ?

maxx
maxx
1 rok temu

Tysiąc i jeden jak baśnie albo sklepy ze wszystkim w początkach prywatnej przedsiębiorczości. A ten jeden najważniejszy.