Marszałek Struzik odwiedził Medyczną Szkołę Policealną w Przasnyszu.

W sobotę, 19 września w inauguracji nowego roku szkolnego w systemie zaocznym w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu wziął udział marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Urząd Marszałkowski jest organem prowadzącym i finansującym szkołę. Marszałek wizytował placówkę na zaproszenie nowej dyrekcji szkoły.

 

Marszałek wraz z nowym kierownictwem szkoły: Zenonem Szczepankowskim i Ewą Czaplicką wziął udział w rozpoczęciu nauki na systemie zaocznym oraz odwiedził nauczycieli i słuchaczy kierunków technik usług kosmetycznych, asystent osoby niepełnosprawnej i opiekun medyczny podczas wykładów. Co ważne, do nauki na tych kierunkach nadal można dołączyć.

To bardzo ważna wizyta w kontekście planów rozwojowych szkoły. Przypomnijmy, że niedawno w przasnyskim Medyku nowe kierownictwo szkoły gościło na roboczym spotkaniu Sekretarza Województwa Mazowieckiego i zarazem Dyrektora Urzędu Marszałkowskiego Waldemara Kulińskiego oraz Dyrektor Wiesławę Miecznikowską.

 – Wszystko wskazuje na to, że Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu będzie się sprawnie rozwijać. Będą nowe, atrakcyjne kierunki nauczania i nowe rozwiązania organizacyjne. Będą remonty, nowe wyposażenie i większy parking. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony kolejny nabór na kierunek technik farmaceutyczny, który ruszy od 1 lutego 2021. Od września 2021 w szkole planuje się między innymi uruchomienie kolejnych bardzo atrakcyjnych kierunków – informuje kierownictwo szkoły.

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bober
bober
2 lat temu

kolesiostwo się spotkało.

ewa
ewa
2 lat temu
Reply to  bober

A ta Czaplicka to radnego Sławomira żona?

TW Lolek
TW Lolek
2 lat temu

Kumple

Irena
Irena
2 lat temu

Na drugim zdjęciu zauważyłem kuca u struzika.Ale to chyba nie możliwe.