Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki ufundował Szlachetną Paczkę dla rodziny z powiatu przasnyskiego [FOTO]

Szlachetna Paczka to dzieło, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dziś w Kancelarii Senatu RP gościli wolontariusze Szlachetnej Paczki z rejonu naszego powiatu, którzy odebrali podarunki dla jednej z rodzin, ufundowane przez marszałka Tomasza Grodzkiego.

 

– Tę rodzinę wybrał pan Tomasz Grodzki, otrzymaliśmy telefon z Kancelarii Senatu z zaproszeniem po odbiór paczek. Zostaliśmy bardzo gorąco przywitani i spędziliśmy ponad pół godziny w gabinecie pana marszałka. Zaskoczyła nas jego otwartość i serdeczna rozmowa o normalnych sprawach i problemach mieszkańców. Tomasz Grodzki interesował się powiatem przasnyskim, pytał jak się u nas żyje – mówi liderka Szlachetnej Paczki na rejon Przasnysz Magdalena Kowalewska.

Wraz z panią Magdą w Kancelarii Senatu gościli dwaj wolontariusze Bartosz Gnojewski i Bartosz Bartnikowski, opiekujący się rodziną, której paczki przekazał Tomasz Grodzki. Bartosz Gnojewski od lat jest dobrą duszą Szlachetnej Paczki i całym sobą wspiera tę dobroczynną inicjatywę.

Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się w sobotę i w niedzielę w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu w godzinach od 9.00 – 18.00. Organizatorzy tej pięknej inicjatywy apelują do osób dobrego serca o przynoszenie artykułów żywnościowych i słodyczy dla dzieci z rodzin będących w potrzebie. Wasze dary sprawią, że najmłodsi będą mieli syte i kolorowe święta Bożego Narodzenia.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

No i fajnie. Czekamy na ruch czapira z Sejmu.

tusk
tusk
1 rok temu

Wszystko na pokaz tylko głupek uwierzy że jest inaczej
na drugim zdięciu trzyma kopertę dobrze widzę??

Paweł
Paweł
1 rok temu
Reply to  tusk

Za dużo TVP … mistrzami propagandy są PISowcy.

Ait
Ait
1 rok temu

Czy mogli by ufundować te paczki z własnych środków, a nie lansować się przy paczkach za które zapłaciła rzesza darczyńców.

przasnyszanin
przasnyszanin
1 rok temu
Reply to  Ait

jaka rzesza darczyńców to z pieniędzy senatu a więc naszych wspólnych ,a lubi sobie robić fotki jak wielu polityków /jacy to oni szlachetni/za cudze pieniądze