Mariusz Zielke odwiedzi Przasnysz.

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na spotkanie autorskie z byłym dziennikarzem śledczym, autorem wielu powieści – Mariuszem Zielke – 28 maja (wtorek) o godz. 17:00. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w oddziale dla dorosłych.

Rezerwacja zaproszeń pod nr tel. 502 087 037 Spotkanie zostanie objęte pikantnymi i niebezpiecznymi tematami. Jak się przekupuje i zastrasza dziennikarzy? Czy dziennikarstwo jest niebezpieczne? Dla kogo piszą książki ghostwriterzy? Ile można na tym zarobić i co stracić? Jak tworzy się fałszywe tożsamości i kreuje nieprawdziwą rzeczywistość? Czy w największych transakcjach wykorzystywana jest prostytucja biznesowa? Czy Polską rządzi mafia i służby specjalne, w jakim stopniu jesteśmy państwem prawa? W jaki sposób szantażuje się i trzyma na smyczy skompromitowane osoby publiczne? Jakie są metody korupcji na najwyższych szczeblach i ile biorą notable? Jak ustawia się największe przetargi?

Mariusz Zielke wie, o czym mówi. Pisał o kulisach biznesu najbogatszych Polaków i największych firm, ujawniał ogromne afery, miał informatorów wśród najważniejszych ludzi w państwie. Jeden z największych banków na świecie chciał mu założyć kontro korupcyjne. Był wielokrotnie nagradzany, wygrał wszystkie procesy sądowe, nigdy nie napisał nieprawdziwego tekstu. Pisał książki z najbardziej tajemniczymi ludźmi w Polsce, agentami pod przykryciem, groźnymi mafiosami, szpiegami i luksusowymi damami do towarzystwa.


Źródło MBP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
4 lat temu

Zapowiada sie ciekawe spotkanie ☺

Jarek
Jarek
4 lat temu

I super.Pomyśleć że razem chodziliśmy do technikum,z przyjemnością się z nim spotkam