Mariusz i Paulina nie odpuszczają. Treningi dla przasnyskich seniorów okazały się hitem!

Miasto Przasnysz zorganizowało nieodpłatne treningi personalne dla seniorów. Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu pod czujnym okiem Mariusza Cichowskiego i Pauliny Jurczyńskiej.  Jak się szybko okazało, decyzja była strzałem w dziesiątkę.

 

– Za nami kolejne spotkanie trenerów personalnych z naszymi seniorami, którzy z wielką uwagą i zaangażowaniem podeszli do zajęć. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania – poinformował przasnyski urząd.

Jak wiemy aktywność fizyczna pozwala dłużej zachować młodość i opóźnić procesy starzenia. Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny.

 

My również zachęcamy przasnyskich seniorów do wzięcia udziału w projekcie. Spotkania odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek na boisku Wembley (9:00) oraz w parku przy Jednostce wojskowej (10:00).

 

 

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adriano
Adriano
11 miesięcy temu

Przasnysza bez układów ciąg dalszy. Mariusz Cichowski niegdyś startował w wyborach samorządowych z komitetu burmistrza. Ciekaw jestem kiedy miarka się przebierze.