Marianna Sobieraj z gminy Czernice Borowe na debacie „Seniorzy – mamy głos”

Przedstawicielka seniorów z powiatu przasnyskiego, Marianna Sobieraj, podczas debaty w Ciechanowie opowiadała o projektach, jakie są realizowane przez osoby starsze w gminie Czernice Borowe.

 

Pod koniec listopada w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie odbyła się debata „Seniorzy – mamy głos”. Wśród jej uczestników znalazła się Marianna Sobieraj, reprezentantka seniorów z terenu gminy Czernice Borowe. Podczas spotkania mówiła o zajęciach, w których udział biorą czerniccy seniorzy, a także o ich współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi i projektach realizowanych na rzecz seniorów i lokalnej społeczności gminnej. Spotkanie było również szansą na rozmowę o problemach grupy senioralnej.

– Główne problemy poruszane w trakcie debaty to brak dostępu do lekarzy specjalistów, trudności z wizytą u dentysty, wykluczenie komunikacyjne i zbyt mało przestrzeni do działania są to problemy, które mają nie tylko seniorzy z powiatu ciechanowskiego. Dobrze byłoby, gdyby głos seniorów dotarł do odpowiednich miejsc i osób, które mają wpływ na poprawę sytuacji – informuje gmina Czernice Borowe.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Jedna osoba w masce. Zawsze coś.

Jagoda
Jagoda
2 lat temu

Mateuszek kłamczuszek mówił że wirus w odwrocie. A PAD nie będzie się szczepił bo nie więc czego wymagać od ich wyborców.