Marcin Wyrostek zagrał dla przasnyskiej widowni. Ponad 24 tys. złotych trafiło na zbiórkę charytatywną

W piątek, 14 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu odbył się koncert akordeonowy Marcina Wyrostka, zwycięzcy drugiej edycji programu Mam Talent. Dzięki niemu ponad 24 tys. złotych zasiliło zbiórkę na remont domu Pani Kasi i jej dzieci w miejscowości Chmieleń Wielki.

 

Pan Marcin jest od wielu lat na scenie muzycznej w Polsce, jak również za granicą. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów, wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie akordeonu. Artysta niezwykle barwny i wyrazisty.

14 czerwca, przasnyska sala kinowa wypełniła się po brzegi.

– Marcinie jesteś niesamowitą osobistością. Pokazałeś nam obraz artysty otwartego na ludzi, sympatycznego, ale przede wszystkim prostego – dziękujemy za twoją otwartość, skromność, rozmowy, zdjęcia i płyty z autografami – dziękuje za występ artyście stowarzyszenie „Arena Dobra”.

Wydarzenie miało charakter imprezy charytatywnej. Cały dochód został przekazany na remont domu Pani Kasi i jej dzieci.

– Największe podziękowania należą się uczestnikom koncertu za to, że przyjęliście nasze zaproszenie, że zechcieliście wesprzeć nasz cel charytatywny, za wasze uśmiechy, aplauzy, owacje na stojąco – dało nam to mnóstwo radości i przekonania, że się podobało. Dziękujemy wam za 24 300 zł, które zasiliło zbiórkę na remont domu Kasi i jej dzieci – dodają.

Na koncert zaprosiła: Agencja Ubezpieczeniowa Joli Sokołowskiej i Marcina Kawieckiego, Stowarzyszenie ARENA DOBRA, burmistrz Łukasz Chrostowski, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Partnerzy imprezy:  TUiR Warta SA, TUnŻ Warta SA, Tuw Tuw, Superpolisa.

Sponsorzy imprezy: Hotel Sebory, Cukiernia Kaczorek, Piekarnia Dom Chleba Leszno Karol Formela.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments