Mały Szymuś z Krasnego walczy z nowotworem – potrzebna jest pomoc

Szymon to 4-letni chłopiec z Krasnego, który musi zmierzyć się dziś z bardzo ciężką chorobą – nowotworem złośliwym. Już dziś wiadomo, że leczenie może potrwać około 2 lat.

 

Guz znajdujący się w ciele chłopca jest wielkości 14 na 6 cm.

– Lekarze nie są w stanie operacyjnie usunąć guza, gdyż ten jest za duży. Prawdopodobnie są też przerzuty do szpiku kostnego. Guz sprawia mojemu synkowi ogromny ból – informuje na stronie zbiórki zrozpaczony tata chłopca Krzysztof Kozicki.

Chłopiec codziennie dostaje morfinę, która ma na celu złagodzenie cierpienia.

– Zaczynamy intensywne leczenie: chemioterapie, radioterapię, sterydy. Onkolodzy zapowiedzieli nam, że leczenie będzie bardzo długie – dodaje.

 

Osoby, które chciałyby wesprzeć małego Szymonka w walce z rakiem mogą zrobić to za pośrednictwem dedykowanej dla chłopca strony.

Dla chłopca uruchomiono też facebookową grupę z licytacjami, na której będzie można umieszczać przedmioty i usługi przeznaczone, z których dochód powędruje na konto Szymona. Link do strony: https://www.facebook.com/groups/425929761889057

– Będziemy szukali pomocy wszędzie, nawet za granicą. Wszystko się jednak wiąże z dużymi kosztami. Bez Państwa pomocy nie, damy rady – dodaje pan Krzysztof.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments