Małgorzata Sobiesiak wyróżniona w konkursie Innowacyjny Menedżer Kultury 2019. [FOTO]

W piątek, 11 października, w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Mazowieckiego, podczas której zostali nagrodzeni laureaci konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury 2019.

O nominacji Małgorzaty Sobiesiak pisaliśmy tu – Małgorzata Sobiesiak wyróżniona za budowanie relacji i integrowanie społeczności wokół kultury.

Nagrodę Innowacyjnego Menedżera otrzymał Waldemar Dolecki Dyrektor Ośrodka Kultury Amfiteatr w Radomiu, a wyróżnienia Małgorzata Sobiesiak Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu oraz Eliza Bujalska Prezes Fundacji EBU z Mińska Mazowieckiego.

Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu została wyróżniona za sieciowanie i budowanie relacji między instytucjami i integrowanie społeczności lokalnej wokół kultury, zainicjowanie opracowania wspólnej oferty kulturalnej miejskich instytucji kultury, skuteczne zabieganie o środki zewnętrzne przyczyniające się zmianie wizerunkowej biblioteki oraz stworzenie Bibliotecznej Rady Społecznej.

Gala była nie tylko okazją do świętowania sukcesu, ale również doskonałym czasem na to by w swobodnej atmosferze wymienić się dobrymi praktykami, nawiązać kontakty, a nawet… zaplanować wspólne działania. Jak się okazuję Innowacyjni Menedżerzy wykorzystują po temu każdą okazję!

Serdecznie gratujemy!

Źródło Mazowiecki Obserwatorium Kultury
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Brawo gratulacje dla Małgosi działa super