Małgorzata Kapuściak spotkała się z młodzieżą w Przasnyszu

Małgorzata Kapuściak mentorka, coach i socjoterapeutka była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu. Spotkała się z młodzieżą.

 

Gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu była Małgorzata Kapuściak z wykształcenia dziennikarka, z powołania pisarka, autorka książek i poradników dla młodzieży „Dziewczyna w trampkach”, oraz ebooka „Postaw na przyjaźń”.

Małgorzata Kapuściak jest mentorką, coachem, socjoterapeutką, która towarzyszy młodym w kryzysach emocjonalnych i szkolnych.

– „Dziewczyna w trampkach” sama była zbuntowaną nastolatką, i swoimi doświadczenia dzieliła się z młodzieżą. Mówiła jak ważne w erze komunikatorów i social mediów są relacje z drugim człowiekiem, dbanie o swoich najbliższych – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

– Małgorzata Kapuściak otwiera  młode umysły na świat wartości, relacje z innymi, wdzięczność oraz wizję przyszłości. I najważniejsze – pomaga odkryć i wyrazić siebie – podsumowuje.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments