„Mała książka – wielki człowiek” kontynuacja projektu w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej

Elżbieta Chmielińska, bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej przeprowadziła niezwykle emocjonujący konkurs znajomości książki „Pierwsze abecadło”. Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas pierwszych.

 

– Wysoki poziom, dokładna i rzetelna znajomość lektury wskazywały, że nie tylko Pani Alina Jelińska i Pani Urszula Urban- wychowawczynie, ale może przede wszystkim rodzice i dziadkowie dołożyli wszelkich starań, aby wspólne czytanie dostarczało wiedzy, rozbudzało pasje i zamiłowanie do czytelnictwa – informuje szkoła.

Pierwsze miejsce zdobyła Antonina Czaplicka z klasy I a, drugie miejsce Maciej Marchewka z klasy I b, trzecie natomiast Zuzanna Balicka z klasy I a.

– Zofia Kraus, Natalia Tańska, Amelia Czaplicka, Mikołaj Humięcki, Aleksander Majewski, Szymon Ulatowski, Igor Ostrowski, Antoni Moszczyński, Dominik Cekała, Dominik Kucharczyk, Michał Roman również byli dumni odbierając na szkolnej scenie dyplomy i upominki – dodają pedagodzy.

Dyrektor szkoły wraz z bibliotekarką serdecznie pogratulowały uczestnikom, wręczyły nagrody i zachęciły wszystkich uczniów do niezwykłej przygody jaką jest czytanie.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments