Makabryczne odkrycie w gminie Chorzele. Martwy pies przywiązany do drzewa [18+]⛔

Dziś w okolicy wsi Wasiły – Zygny (gmina Chorzele) dokonano makabrycznego odkrycia. W kompleksie leśnym znaleziono martwego psa przywiązanego do drzewa.

Nie wiadomo niestety jak długo zwierzę przebywało w lesie. Widoczne są natomiast rany głowy, które mogą świadczyć o tym, że pies został brutalnie zabity.

Jeśli ktoś rozpoznaje zwierzę lub zna właściciela proszony jest o kontakt z redakcją lub z najbliższym komisariatem policji.

Uwaga! Poniższe zdjęcia są bardzo drastyczne!

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu

Mam nadzieję, że Policja się choć trochę wysili i bydlak który to zrobił posiedzi z pół roku na koszt podatnika w miejscu zadumy i refleksji.

Adam
Adam
4 lat temu

Ten pies byl widziany w tamtym roku w pawłowie kościelnym, chodził zbląkany i później zniknął, mój kolega widział na własne oczy gdy został wyrzucany z Czarnego Jeepa, jednak nie pamięta rejestracji ? morderstwa zwierząt powinny być karane surowiej

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Adam

Już są karane dość surowo. Sądy zmieniły podejście. Nie chodzi przecież o to, żeby zamknąć gnoja na 8 lat, bo nikomu to nie wyjdzie na dobre. Ale takie 6 miesięcy za kratami da debilowi nauczkę i będzie skuteczną przestrogą dla ewentualnych naśladowców.
Ogólnie Polska to taki niby katolicki kraj, a zwierzęta traktujemy czasami gorzej niż śmieci.

Adam
Adam
4 lat temu

Tak to prawda

Hmmmm
Hmmmm
4 lat temu
Reply to  Adam

Kto w takim razie go dorwał- jak wszystko wskazuje i dokonał egzekucji? Przypadkowy zwyrol? Czy wrócił do tego z jeepa i on go ukatrupił? Czarny jeep to wskazówka

Janek
Janek
4 lat temu

Co ma we łbie taki sadysta?
W takich sytuacjach nachodzi mnie chwila zastanowienia dlaczego w Polsce jest taki system jaki jest. Powinno się surowo karać takich degeneratów. Do pierdla, a przy okazji wpłata pieniężna na rzecz zwierząt, ich utrzymania w schroniskach do końca życia.

Hmmmm
Hmmmm
4 lat temu

Wygląda jakby dostał siekierą więc to jakiś buc prostak wioskowy, bez urazy oczywiście nie odnosi się to do miejsca zamieszkania.