Majówkowe granie na przasnyskim rynku już za nami [FOTO]

28 maja w niedzielę na przasnyskim rynku odbyło się „Majówkowe Granie”. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

W ostatni weekend maja na przasnyskim rynku działo się naprawdę dużo. Na zorganizowanej przez Stowarzyszenie Arena Dobra, we współpracy z Powiatem Przasnyskim, Miastem Przasnysz, Gminą Przasnysz i Miejskim Domem Kultury imprezie, atrakcji nie brakowało.

Szczególnie dużym powodzeniem cieszyła się „strefa kids”. W niej, całkowicie za darmo, dostępne były bańki mydlane, wata, popcorn, lody, lemoniada, owoce oraz nagrody w formie drobnych upominków dla uczestników.

Na scenie występowali lokalni artyści (Zespół Tańców Historycznych Szlacheckich, Zespół Seniorów MDK Przasnysz, występy uczniów MDK Przasnysz, Karina Miś, Orkiestra Dęta Przasnysz, zespoły: Woow, Midix, Martess). Była biesiada i stoiska wystawiennicze firm gastronomicznych z grillem, ziemniakiem kręconym, ciastami i serami.

 

W trakcie imprezy odbyły się zawody sportowe dla dużych i małych, maraton fitness, pokaz OSP Jednorożec i kiermasz książek. Nie brakowało licytacji.

Podczas festiwalu muzycznego zbierane były środki na leczenie Aleksego Malińskiego oraz Krystiana Rybackiego.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja Stara
Twoja Stara
3 miesięcy temu

Było super, dzieciaki miały frajdę. Brawo!!!