Łukasz Kijora wybrany do Rady Chorągwi Mazowieckiej i odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi dla ZHP

Podczas 9. Zjazdu Chorągwi Mazowieckiej delegat hm. Łukasz Kijora został wybrany do Rady oraz na wniosek komendanta Jacka Klingera odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi dla ZHP.

 

W sobotę, 3 grudnia w Płocku odbył się 9. Zjazd Chorągwi Mazowieckiej. Hufiec ZHP im. Janusza Korczaka w Przasnyszu reprezentował hm. Łukasz Kijora.

Podczas sobotniego zjazdu wybrano nowe władze Chorągwi Mazowieckiej ZHP. Ponownie komendantem został wybrany hm. Cezary Supeł. Był to także wielki dzień dla Hufca ZHP Przasnysz. Na wniosek komendanta Jacka Klingera, hm. Łukasz Kijora został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi dla ZHP, który wręczył mu hm. Krzysztof Pater, przewodniczący ZHP. To jednak nie wszystko. Nasz przasnyski druh został wybrany do Rady Chorągwi Mazowieckiej.

 

– Kolejnym sukcesem osobistym, lecz należy zaznaczyć, że bez rodziny i harcerzy z Hufca ZHP Przasnysz nie miałby miejsca, jest to, że zostałem wybrany do Rady Chorągwi Mazowieckiej. Mam zaszczyt i szczęście uczyć się i podpatrywać bardziej doświadczonych instruktorów. A więc Jacku, przyjacielu, druhu, komendancie, drodzy instruktorzy, wspaniali harcerze, i kochane zuchy. Flaga na maszt i zaczynamy – dziękuje hm. Łukasz Kijora.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przyboczny
Przyboczny
1 rok temu

A gdzie jest druh Boruch?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Przyboczny

Nie te czasy Panie. Kiedyś to się na obozach działo. Teraz już znacznie spokojniej 😅