„Łoś z podkową”- gra terenowa ukaże walory turystyczne gminy Krzynowłoga Mała

Samorząd gminy Krzynowłoga Mała wspólnie z LGD „Północne Mazowsze” przygotował grę terenową. Przydadzą się wygodne buty.

 

Gmina Krzynowłoga Mała wraz z Lokalną Grupą Działania „Północne Mazowsze” realizuje projekt pod nazwą „Z historią w tle”– wzmocnienie kapitału turystycznego partnerskich LGD z Litwy i Polski.

– W ramach tej współpracy zostały przygotowane karty wypraw tzw. Questy. Nasz nosi nazwę „Łoś z podkową” i w sposób wierszowany zaprasza do wyprawy po Krzynowłodze Małej. Zabawa polega na podążaniu za wskazówkami, które poprowadzą do miejsc, gdzie z informacjami do odczytania hasła końcowego – informuje samorząd gminny.

Realizacja tego projektu ma na celu ukazanie walorów turystycznych gminy Krzynowłoga Mała oraz wzmocnienie kapitału społecznego. Głównym celem gry terenowej jest odnalezienie skarbu. Przejście zajmuje około 90 minut.

– Przydadzą się wygodne buty. Quest można przejść samodzielnie lub w kilkuosobowej grupie. Koniecznie należy wziąć ze sobą długopis lub ołówek. Karty do gry terenowej można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej lub Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała – dodaje gmina.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
1 miesiąc temu

A ja myślałam że w tej gminie to w szpilkach wszędzie chodzą, no ale na taką wyprawę to wygodne buty się przydadzą