LO KEN: PIŁKARSKIE SUKCESY DRUŻYN

Co jak co, ale kopać to umiemy. Zwłaszcza… w piłkę nożną. Drużyny piłkarskie – zarówno dziewcząt, jak i chłopców – doskonale sprawiły się podczas niedawnych zawodów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu przasnyskiego, rozgrywanych w ramach Licealiady. Dziewczyny wygrały ten turniej, a chłopcy zajęli drugie miejsce w rywalizacji „męskiej”.

Impreza rozegrana 21 listopada w hali sportowej w Przasnyszu przy ul. Sadowej była dobrą okazją do sprawdzenia formy wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Oprócz LO im. KEN w turnieju zagrały reprezentacje z ZSP w Chorzelach, LO w Jednorożcu oraz ZSP w Przasnyszu. Na tym szczeblu rozgrywek zawody odbywają się systemem każdy z każdym. Tu nie mogło więc być mowy o przypadku.

Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że nasza żeńska reprezentacja jest najlepsza ze wszystkich zgłoszonych ekip. W pokonanym polu reprezentantki LO im. KEN zostawiły kolejno „sąsiadki” z ZSP w Przasnyszu, drużynę z Chorzel oraz Jednorożca.

Skład zwycięskiej drużyny piłkarskiej dziewcząt: Joanna Bugaj, Weronika Dąbrowska, Aleksandra Grzybowska, Aneta Kacprzak, Izabela Malińska, Izabela Mażewska, Joanna Michalska, Katarzyna Stadlewska, Beata Zembrzuska.

W rywalizacji chłopców „Kenijczycy” uplasowali się na 2. miejscu, zaraz za zwycięskim zespołem z ZSP Przasnysz. Oczko niżej znaleźli się ich koledzy z Chorzel, a na czwartym miejscu zawody skończyli piłkarze z Jednorożca.

Skład wicemistrzów powiatu: Dominik Grzegorzewski, Dominik Kierski, Bartłomiej Kimona, Jakub Kurzątkowski, Mateusz Lenkiewicz, Maciej Michalski, Bartosz Otłowski, Damian Szypulski, Mateusz Szypulski, Kamil Makowski.

Opiekunem zespołów jest Andrzej Czaplicki.

Izabela Mażewska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments