LO im. KEN w Przasnyszu otrzyma profesjonalną klasopracownię biologiczną

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski i Zarząd Powiatu, w odpowiedzi na prośbę z jaką zwrócił się do władz powiatu dyrektor Radosław Waleszczak oraz nauczyciel biologii w LO im. KEN  w Przasnyszu Zbigniew Sztuc, a także radni powiatowi z Przasnysza Janusz Osiadasz i Jolanta  Kaczorek – będą rekomendować na najbliższej sesji Radzie Powiatu Przasnyskiego podjęcie pozytywnej decyzji dotyczącej w/w prośby i sfinansowania ze środków starostwa powiatowego w Przasnyszu utworzenia w przasnyskim Liceum Ogólnokształcącym w specjalistycznej pracowni biologicznej wyposażonej w profesjonalne meble i sprzęt dydaktyczny.

LO im. KEN w Przasnyszu osiąga z roku na rok coraz lepsze wyniki nauczania z biologii. Potwierdzają to wyniki egzaminów maturalnych oraz osiągnięcia uczniów na olimpiadach i konkursach z tego zakresu.

Urządzenie specjalistycznej pracowni biologicznej będzie z pewnością wydatkiem celowym, który przyczyni się niewątpliwie i istotnie do kontynuacji wzrostu poziomu nauczania oraz wyrównania szans edukacyjnych młodzieży naszego Liceum.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments