Licytacja zakończona. Pamiątkowy ryngraf oraz coin trafią do wicestarosty przasnyskiego Waldemara Trochimiuka

25 marca 2021 roku o godz. 20.00 zakończyła się licytacja na rzecz wsparcia Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Pamiątkowy ryngraf oraz coin trafią do wicestarosty przasnyskiego Waldemara Trochimiuka.

 

Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego, który przekazał pamiątkowy ryngraf oraz coin podsumował zbiórkę.

Wylicytowane przedmioty zakupione zostały za kwotę aż 1000 zł! Środki te zasilą konto fundacji i pomogą w ich bieżącej działalności, jaką jest m.in. poprawa życia rannych i poszkodowanych w misjach wojskowych poza granicami kraju, działanie na rzecz poprawy warunków socjalnych i bytowych członków Stowarzyszenia i ich rodzin oraz rodzin poległych żołnierzy. Narażający się w imię zapewnienia suwerenności państwa i bezpieczeństwa jego obywateli żołnierze, a także i ich bliscy zasługują na powszechną wdzięczność i szacunek. Serdecznie dziękuję panu wicestaroście – człowiekowi, który niegdyś tak jak ja stał na czele Ośrodka – płk rez. Waldemarowi Trochimiukowi za okazane ogromne serce. Jak widać na jego przykładzie społeczność wojskowa tworzy się na gruncie wykonywania najwyższych funkcji społecznych, do których zalicza się przede wszystkim służbę dobru wspólnemu, a także żołnierską postawę solidarności z potrzebującymi.

 

Przekazanie wylicytowanych przedmiotów odbędzie się w dniu święta 2. Ośrodka Radioelektronicznego – 23 kwietnia br.

Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju powstało w 2008 roku z inicjatywy własnej żołnierzy w służbie czynnej oraz rezerwy, którzy służyli w misjach zagranicznych, zostali ranni, poszkodowani, lub których problemy wynikają bezpośrednio z faktu pełnienia służby poza granicami państwa.

 


 

Źródło 2ORel
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
3 lat temu

I tak już na niego nie zagłosuję!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu

A ten coin to nie ma polskiej nazwy 🤔?