Letnie kino pod chmurką w Przasnyszu. Na ekranie film „Psoty”

Miłośnicy kina będą mogli spędzić letni wieczór pod gołym niebem. Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza mieszkańców na bezpłatny seans plenerowy filmu „Psoty”, który odbędzie się 10 lipca na parkingu przed siedzibą MDK.

Organizatorzy zachęcają do zabrania koców i wspólnego rodzinnego oglądania.

Rodzinny seans pod chmurką

Pokaz rozpocznie się 10 lipca o godz. 21:00 na parkingu przed Miejskim Domem Kultury w Przasnyszu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na dużym ekranie wyświetlony zostanie film „Psoty” – pełna humoru i ciepła opowieść o dziecięcych wybrykach, które prowadzą do niezwykłych przygód.

Produkcja łączy zabawne sytuacje z wartościowym przesłaniem i jest propozycją dla całych rodzin.

Warto zabrać koc i dobry humor

Organizatorzy zachęcają uczestników, aby zabrali ze sobą koce, bliskich i znajomych oraz wspólnie spędzili letni wieczór podczas kina plenerowego.

Seans realizowany jest w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną”, przygotowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

Letnie kino pod chmurką w Przasnyszu. Na ekranie film „Psoty”

 

mat

guest
0 komentarzy