Lena Wierzbicka wzięła udział w warsztatach kulinarnych MasterChef Junior

Lena Wierzbicka, uczennica przasnyskiej „Piątki” wzięła udział w eliminacjach do programu telewizyjnego MasterChef Junior.

 

Lena Wierzbicka, uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 5 w Przasnyszu wzięła udział w castingu do programu MasterChef Junior 7. edycja. Dziewczynce udało się zakwalifikować do grupy 27 najlepiej gotujących, młodych kucharzy spośród tysięcy zgłoszeń, jakie zostały nadesłane do produkcji.

Lena wzięła udział także w czterodniowych warsztatach kulinarnych MatserChef Junior, które odbywały się w Krakowie. Warsztaty były ostatnim etapem przeprowadzonych eliminacji.

 

– W trakcie warsztatów Lenka miała możliwość doskonalenia swoich umiejętności kulinarnych pod okiem doświadczonych kucharzy oraz serwowania swoich dań takim osobistościom jak Ania Starmach i Michel Moran. Po zakończeniu warsztatów jury wybrało 17 kucharzy, których możemy oglądać w programie telewizyjnym. Konkurencja reprezentowała bardzo wysoki poziom, a Lenie zabrakło odrobiny szczęścia, by znaleźć się w tej grupie. Mimo to, udział w tym programie uważa za wspaniałą przygodę, która na zawsze pozostanie w jej pamięci – informuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
8 miesięcy temu

I super, powodzenia!