Łączą nas drzewa – prawie 160 osób sadziło las w Leśnictwie Rycice [FOTO]

Pod hasłem „Łączą nas drzewa” w Leśnictwie Rycice odbyło się w czwartek, 5 maja sadzenie lasu. Udział w akcji wzięło około 160 osób.

 

Uczestnikami wydarzenia była młodzież z przasnyskich szkół podstawowych, 5 KDH „Bastion” z Hufca ZHP w Przasnyszu, Przasnyska Rada Seniorów, Młodzieżowa Rada Miasta Przasnysz, pracownicy Nadleśnictwa Przasnysza, uczniowie z Jednorożca oraz okoliczni mieszkańcy – w sumie około 160 osób.

– Po krótkim instruktażu dotyczącym prawidłowego sadzenia sadzonek, krótkim zarysie historycznym miejsca, w którym się znajdowaliśmy oraz przedstawieniu charakterystyki pracy leśnika, wspólnymi siłami udało nam się posadzić spory kawałek lasu – komentuje Urząd Miasta w Przasnyszu.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gras
Gras
2 lat temu

Jak zwykle do zdjęcia 😂 ładne ubranko i koniecznie pantofelki do lasu 😄

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Kolegę, który pisał niedawno, jakoby Lasy Państwowe płaciły ponad 2 mld rocznie do budżetu ponownie proszę o wyjaśnienie, co to za kwoty. Bo Lasy Państwowe co zarobią to przejedzą. A zarządzają naszym wspólnym majątkiem. A chwalenie się wpłatami VATu to chyba jakieś nieporozumienie, skoro rozgarnięty dzieciak wie, że VAT płaci klient, a nie firma, która jest wyłącznie płatnikiem podatku.