Kurpiowska Kraina zaprasza na wielką Majówkę 2019!

Z ogromną radością zapraszamy Państwa do kompleksu sportowo-rekreacyjnego Kurpiowska Kraina na wielką Majówkę 2019! W tym roku przygotowano program aż na 4 dni! Impreza rozpocznie się 1 Maja 2019r. w środę wielkim koncertem! Krzysztof Krawczyk w amfiteatrze ośrodka. Z pewnością będzie to jedno z największych wydarzeń koncertowych w naszym regionie!

Bilety na wydarzenie będą do nabycia na stronie Biletomat.pl już od wtorku (7.04.2019) oraz w Kurpiowskiej Krainie od (15 04.2019). Ceny biletów od 25 złotych. Dzieci do lat 12 gratis. Parkingi – gratis.

Start imprezy: 15:00
Koncert – godzina 19:00

Podczas całej majówki w ośrodku będzie dostępna bezpłatna strefa dla dzieci z animatorami i duże wesołe miasteczko z atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych – maszyny ekstremalne!

3 Maja 2019 (impreza bezpłatna)
Występy dzieci z lokalnych szkół,
Pokazy i szkolenia: Straż, Policja, WOPR
Koncert zespołu MEJK!

4 Maja 2019 (impreza bezpłatna)
Spotkanie z gwiazdami TIK TOK! Tego dnia do Kurpiowski Krainy przyjadą jedni z najbardziej znanych w Polsce twórców TIK TOK: @sebastiankowalczykkk, @paulinapaola, @wilczewska, @julitajuchnowicz, @zietkowsky, @ciapur, @roxaok, @ukwozniakk.

Od godziny 13:30 rozpoczną się warsztaty, pokazy tańca oraz wspólne nagrywanie najlepszych filmików TIK TOK!  Cała impreza odbędzie się w amfiteatrze!

5 Maja 2019 (impreza bezpłatna) 
Kiermasz twórców ludowych! Wydarzenie podczas, którego będzie można zapoznać się z historią Kurpiowszczyzny a także poznać i kupić lokalne wyroby.

Przez cały czas trwania majówki dostępne będzie również:
Wesołe miasteczko,
Tor Kartingowy,
Salon gier i zabaw zręcznościowych,
Place zabaw

 

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amelia
Amelia
2 lat temu

w jakim mieście ?

Feliks
Feliks
2 lat temu
odpowiada  Amelia

w Wykrocie