„KULTURAlni odkrywcy” z Chorzel. Zwiedzali Polskę, jej zabytki i instytucje kultury

Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Iskierka” realizowała w partnerstwie z Fundacją PZU projekt pod nazwą „KULTURAlni odkrywcy 2022”. Jego uczestnicy mieli okazję zwiedzić zabytki Polski.

 

Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Iskierka” zakończyła realizację projektu „KULTURAlni odkrywcy 2022”, który był skierowany do dzieci i młodzieży, a także uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach i Publicznej Szkoły Podstawowej w Zarębach.

– Realizowaliśmy go w partnerstwie z Fundacją PZU. Dziękujemy Fundacji PZU, dzięki której możliwa była wspaniała przygoda młodych uczestników w świecie kultury wysokiej. Pozytywne emocje i wrażenia na długo pozostaną w pamięci młodych ludzi i zaprocentują w przyszłości. Dziękujemy dyrekcji wymienionych szkół, nauczycielom i rodzicom, którzy zaoferowali swoją pomoc w organizacji wyjazdów i w realizacji zadań projektowych dla środowiska lokalnego. Miłe słowa, które wyrażaliście państwo w ankiecie ewaluacyjnej i wsparcie finansowe sponsora Spółdzielni Mleczarskiej „Mazowsze” w Chorzelach motywują nas do dalszej pracy na rzecz najmłodszych mieszkańców gminy Chorzele i tworzenia podobnych projektów w przyszłości – dziękuje fundacja.

 

W ramach projektu uczestnicy wzięli udział w licznych wyjazdach połączonych z wizytami w instytucjach kultury, takich jak muzea, teatry, filharmonia, czy wystawy.

Odwiedzili Toruń, Olsztyn, Żelazową Wolę, Łazienki Królewskie w Warszawie, Płock oraz wiele innych ciekawych miejsc.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments