Kulturalne spotkanie z okazji Dnia Dziecka w Przasnyszu [FOTO]

We wtorek, 1 czerwca, w Parku Miejskim w Przasnyszu pojawiły się tłumy dzieci, wraz z towarzyszącymi im opiekunami. Z okazji Dnia Dziecka Miejski Dom Kultury przygotował atrakcyjne „kulturalne spotkanie”.

 

Po długiej przerwie związanej z obostrzeniami covidowymi, dzieci i dorośli mogli znów spędził miło czas i wziąć udział w zorganizowanym w plenerze spotkaniu. Piękna pogoda i liczne atrakcje przyciągnęły do Parku Miejskiego tłumy.

 

MDK w Przasnyszu przygotował wiele atrakcji m.in. animacje i zabawy taneczne, gry, wystrzałowe zadania do wykonania z balonów, przeciąganie liny, limbo, malowanie twarzy i bańki mydlane. Dużym zainteresowaniem cieszyły się maty animacyjne, przy użyciu których można było bawić się samemu czy pląsać przy muzyce.

– Odwiedziła nas Myszka Mickey. Zapewniliśmy mały poczęstunek oraz niespodzianki dla dzieci. Rozdaliśmy tysiące kolorowych, okrągłych i podłużnych balonów. Dzieci również same, zaśpiewały swoje ulubione piosenki – mówi nam dyrektor MDK, Magdalena Król – Piórkowska.

Impreza trwała trzy godziny.

 

 

ren


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments