Kuba Molęda wystąpi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu

We wtorek, 24 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu wystąpi Kuba Molęda, piosenkarz, kompozytor, aktor musicalowy. Zainteresowani udziałem w wydarzeniu muszą się spieszyć. Liczba miejsc ograniczona.

 

– Razem z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim zapraszamy do nas na koncert Kuby Molędy – piosenkarza popowego, kompozytora, aktora dubbingowego i musicalowego związanego z Teatrem Muzycznym Roma oraz Teatrem Rampa – informuje Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu. I dodaje: „Liczba miejsc bardzo ograniczona!”

Koncert odbędzie się we wtorek, 24 stycznia o godzinie 18.00. Wejściówki można rezerwować pod numerem – tel. 502087037.

 

Kuba Molęda (ur. 3 kwietnia 1984 w Olkuszu) – polski piosenkarz popowy, kompozytor, aktor dubbingowy i musicalowy związany z Teatrem Muzycznym Roma oraz Teatrem Rampa. Skończył wokalistykę na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, studiował także edukację muzyczną na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Popularność zyskał jako wokalista zespołu pop-rockowego L.O.27, z którym nagrał swój pierwszy album studyjny, zatytułowany Mogę wszystko (1997). Wydawnictwo zostało sprzedane w ponad 80 tys. egzemplarzach i otrzymało status złotej płyty.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments