Ku przestrodze. Dwa wypadki drogowe w regionie. Zginęła rowerzystka, a motocyklista został poważnie ranny

W ostatnich dniach na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W miejscowości Rzeszotko 50 – letnia rowerzystka została śmiertelnie potrącona przez kierującego skodą. W Zygmuntowie doszło do zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego i motocykla. Ranny został 42 – letni kierujący yamahą.

 

W czwartek (1.02) około godz. 6.30 w miejscowości Rzeszotko, gm. Ojrzeń doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą, 26-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego potrącił jadącą w tym samym kierunku cyklistkę. 50-letni mieszkanka powiatu ciechanowskiego w wyniku odniesionych obrażeń zamarła na miejscu. Kierujący skodą był trzeźwy – informuje asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

Dzisiaj (2.02) około godz. 5.40 w Zygmuntowie, doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego.

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fordem, 64-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 42-letni kierujący yamahą z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Ciechanowie. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tych zdarzeń drogowych – dodaje rzeczniczka.

Policja przypomina: Niezależnie czy jesteśmy pieszym, czy kierowcą samochodu, roweru bądź motocykla, powinno nam jednakowo zależeć na naszym wspólnym bezpieczeństwie. Dlatego bądźmy rozważni i odpowiedzialni na drodze. Zachowajmy ostrożność, zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miły gość
Miły gość
28 dni temu

Jazda samochodem z telefonem w ręku brak słów szkoda kobiety niech odpoczywa w pokoju

Świadek Prawdy
Świadek Prawdy
28 dni temu

Kto jeździ motocyklem w lutym?

Miły gość
Miły gość
28 dni temu

Motocyklista

Świadek Prawdy
Świadek Prawdy
28 dni temu
Reply to  Miły gość

Chyba chory motocyklista