Kto zostanie „Zasłużonym dla Gminy Chorzele” w 2021 roku?

W Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach rozpoczęło się przyjmowanie wniosków z kandydaturami osób do wyróżnienia „Zasłużony dla Gminy Chorzele”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 grudnia.

 

Co roku, Urząd Miasta i Gminy Chorzele podczas ostatniej sesji miejskiej przyznaje wyróżnienie „Zasłużony dla Gminy Chorzele”. Michał Wiśnicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Chorzelach zaprosił mieszkańców do zgłaszania kandydatur osób, które powinny w ten sposób zostać docenione w roku 2021.

 

– Zgodnie z ideą, wyróżnienie powinno trafić do podmiotu lub podmiotów, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnej miasta i całej gminy. Dlatego zachęcam zarówno osoby fizyczne, jak i organizacje społeczne do zgłaszania kandydatów do nagrody. Nadanie tytułu odbywa się zgodnie z regulaminem – poinformował przewodniczący.

Osoby lub też instytucje, które są zainteresowane konkursem mogą składać wnioski do Urzędu Miasta i Gminy Chorzele do 3 grudnia w zamkniętych kopertach, z dopiskiem: kandydat do nagrody „Zasłużony dla Gminy Chorzele”.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
1 rok temu

A kiedy droga z Chorzel do Krukowa i kawałek dalej bo to raczej jeszcze naszej gminy tereny zostanie zrobiona??? Bo póki co koła odpadają, nawet nie jest oznakowana poziomo(czyli namalowane pasy) ale nagrody i jubileusze są najważniejsze???!!! Żałosne jest to postępowanie naszych wlodarzy😭😭😭😭😭😭

Sławek
Sławek
1 rok temu
Reply to  Kris

To droga wojewódzka. Powiat ją przejął i miał remontować. Póki co cisza.

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Zasłużonym dla Chorzel powinien zostać starosta nareszcie przasnyski. Ostatnio sporo odznaczeń zbiera to i te niech mu dadzą.

Waldek
Waldek
1 rok temu
Reply to  Mateusz

Dobre! Ja proponuję tytuł Antyzasłużonu dla Chorzel. To do niego bardziej pasuje. Ale kto wie, może Michałek go nominuję 🤣😡

Ziolo
Ziolo
10 miesięcy temu

No tak aktualny starosta i Wiśnicki naj naj naj zasłużeni panowie w powiecie hahaha, do wora a wór do jeziora he