Ksiądz Andrzej Żywiałowski kończy posługę duszpasterską w Przasnyszu

Parafia rzymskokatolicka pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu poinformowała, że w najbliższą środę, 24 sierpnia decyzją biskupa Piotra Libery pracę duszpasterską w naszym mieście zakończy ks. Andrzej Żywiałowski.

 

We wtorek, 23 sierpnia, po mszy świętej wieczornej o godzinie 18.00 planowane jest uroczyste pożegnanie ks. Andrzeja Żywiałowskiego, który pracował na rzecz mieszkańców powiatu przasnyskiego przez trzy ostatnie lata. W tym czasie opiekował się Liturgiczną Służbą Ołtarza, grupą lektorską, scholą, prowadził Nabożeństwa Fatimskie i Apele Jasnogórskie, a także lekcje religii w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu oraz przygotowywał dzieci do I Komunii i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św.

 

– Za wszelkie dobro, sprawowane sakramenty święte, głoszone Słowo Boże, za życzliwość i uśmiech składamy serdeczne podziękowanie. Życzymy ks. Andrzejowi, by Dobry Jezus, Ten, Który go powołał obdarzał go licznymi łaskami na nowej placówce duszpasterskiej – dziękuje parafia.

Ks. Andrzej Żywiałowski rozpoczyna pracę w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Dzierzgowie w dekanacie dzierzgowskim, a w parafii rzymskokatolickiej  pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu swoja posługę duszpasterską rozpocznie ks. Jarosław Korniak, ostatnio pracujący w parafii Dobrzyń n. Drwęcą.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 miesiąc temu

Wspaniała osobowość .. szkoda, że nie zostaje z nami…Dziękujemy!

jana
jana
1 miesiąc temu

Wielki żal Księże Andrzeju , obwitych łask Bożych w nowej parafii.

Darek
Darek
1 miesiąc temu

Będziemy tęsknić

Matias
Matias
1 miesiąc temu

Hajs z tacy się nie zgadzał?

Ja 22
Ja 22
1 miesiąc temu
Reply to  Matias

Puknij się w głowę . Być może jest jeszcze szansa dla Ciebie

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Chytruska niech zabierze ze sobą

miska mleka
miska mleka
1 miesiąc temu

A może by tak w ogóle zrezygnować z religioi w szkołach? religia to nie nauka, to indoktrynacja…