KS Przaśnik Przasnysz na 16. Półmaratonie Warszawskim [FOTO]

16. Półmaraton Warszawski odbył się 27 marca 2022 r. W tym roku w geście solidarności z Ukrainą – pod nazwą Warszawski Półmaraton Pokoju.

 

O godz. 9.00, na dystansie 21,0975 km, na trasie posiadającej atest PZLA i World Athletics wystartowali członkowie KS Przaśnik Przasnysz w składzie: K. Dembińska, K. Długołęcki, B. Gadomska, J. Gadomski, A. Jurkian, Ł. Jurkian, E. Sobierańska, D. Skała, M. Smolińska, M. Tabaka, B. Topa, P. Zamielski, Z. Błażejewski.

– Trasa prowadziła ulicami Warszawy, była ciekawa i  urozmaicona. Pogoda również była sprzyjająca dla biegaczy. Słońce mieszało się z zimnym wiatrem. Na trasie zagrzewał biegaczy świetny muzyczny doping: od orkiestry, po dzwonki, bębenki, trąbki. Wszyscy wykręcili bardzo dobre czasy. Nasi debiutanci: Marta, Basia, Anita i Łukasz również spisali się na medal, a Marta Smolińska wykręciła najlepszy czas z dziewcząt. Wszyscy zadowoleni z Naszych osiągnięć planujemy kolejne starty zawodach – informuje KS Przaśnik Przasnysz.

 

Najbliższy start zawodników Przaśnika odbędzie się już 2 kwietnia w Lesie Lekowskim w okolicy Regimina, w biegu na 10km.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments