Krzysztof Tupacz, strażak z przasnyskiej komendy wystąpił w programie „Jaka to melodia?”

Krzysztof Tupacz, strażak Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wziął udział w programie „Jaka to melodia?”. Wystąpił w dwóch odcinkach.

 

Krzysztofa Tupacza, mieszkańca Raków mogliśmy oglądać w odcinkach wyemitowanych 16 i 17 maja. Za pierwszym razem, strażakowi KP PSP Przasnysz udało się przejść przez wszystkie rundy, wyeliminować przeciwników i dojść do finału. W tym, choć zabrakło czasu na odgadniecie wszystkich siedmiu piosenek, to udało się wygrać 1,4 złotych i przejść do kolejnego odcinka.

Zmagania pana Krzysztofa mogliśmy oglądać już dzień później, 17 maja. W piątek, niestety mieszkaniec Raków odpadł po drugiej turze i pożegnał się z programem. Przynajmniej na jakiś czas. Sam zapowiedział bowiem, że jeszcze wróci.

Z rozmów prowadzonych z uczestnikami przez Rafała Brzozowskiego wynika, że Rafał Tupacz już kiedyś gościł w programie. Tym razem, w obu odcinkach, udało mu się wygrać łącznie 1520 zł.

Jaka to melodia? to polski teleturniej o tematyce muzycznej oparty na amerykańskim formacie Name That Tune, emitowany na antenie TVP1 od 4 września 1997 roku. Zadaniem uczestników zakwalifikowanych do odcinka jest rozpoznawanie na czas utworów muzycznych i podanie ich tytułów. W każdym odcinku teleturnieju bierze udział 3 uczestników. Gra składa się z czterech rund.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu

ogromne gratulacje dla Pana …

kazik
kazik
1 miesiąc temu

Rodak z gminy Krasnosielc, dziadek ze wsi Chłopiałąka, ojciec mieszka w Rakach