Krzysztof Petek odwiedził Chorzele. Spotkał się z czytelnikami

W Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Chorzelach odbyło się autorskie spotkanie z Krzysztofem Petkiem – „Nie bój się chcieć”.

 

Krzysztof Petek odwiedził Chorzele 19 stycznia. Spotkanie odbyło się na sali widowiskowej Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach zadania „Dostępność oferty i zasobów Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami” i sfinansowane ze środków PFRON. Głównym celem spotkania było pogłębienie integracji społecznej osób ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami ze środowiskiem lokalnym.

 

W spotkaniu z autorem udział wzięli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach.

– Pan Krzysztof organizuje obozy, w których uczestniczą też osoby niepełnosprawne. Zajmuje się survivalem (przetrwaniem) w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach. Zwiedził bardzo wiele miejsc na świecie, zaprezentował młodzieży niesamowite zdjęcia z podróży. Zachęcał młodych ludzi do pracy nad sobą, do podejmowania wysiłku, rozwoju i działania. Należy pokonywać własne słabości, dążyć do samorozwoju i satysfakcji z własnych działań – relacjonuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments