Krzysztof Mendalka i Tomasz Łysiak na podium I Mistrzostw Służb Mundurowych w tenisa ziemnego północnego Mazowsza

Na kortach przasnyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano I Mistrzostwa Służb Mundurowych w tenisa ziemnego północnego Mazowsza. Ich współorganizatorem był Tomasz Łysiak, komendant Komendy Powiatowej Policji.

 

W sobotę, 27 maja w Przasnyszu odbyły się I Mistrzostwa Służb Mundurowych w tenisa ziemnego północnego Mazowsza.

– Po całodziennych zmaganiach, o 21.00 zakończono rywalizację służb mundurowych na przasnyskich kortach w tenisa ziemnego. Turniej został objęty patronatem przez Przewodniczącego ZW NSZZP województwa mazowieckiego w Radomiu i Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu – relacjonuje Dariusz Brzezicki.

W mistrzostwach udział wzięli przedstawiciele Policji, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, Lasów Państwowych, a także reprezentanci miasta Przasnysz. Na podium stanął Krzysztof Mendalka i Tomasz Łysiak.

 

– Gratulujemy zwycięzcy Krzysztofowi Mendalce, który w pasjonującym, stojącym na wysokim poziomie finale pokonał współorganizatora turnieju Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu Tomasza Łysiaka. Zawody były wyśmienitą okazją do integracji środowiska mundurowego, jednocześnie były zapowiedzią kolejnego turnieju – dodaje Dariusz Brzezicki.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments