Krzysztof Jędrzejewski – nowym trenerem drużyny seniorów MKS Przasnysz

Krzysztof Jędrzejewski jest trenerem z licencją UEFA A, trenerem przygotowania motorycznego i magistrem wychowania fizycznego.

 

– Krzysztof Jędrzejewski uczestniczył w wielu konferencjach Mazowieckiego ZPN oraz PZPN. Uczestniczył też w wielu stażach. Doświadczenie zdobywał w Polsce jak i za granicą, m.in na poziomie 3 ligowym. Ostatnio pracował jako trener głównie z dziećmi i młodzieżą. Nie boi się wyzwań i różnorodnego zaplecza technologicznego – informuje klub MKS Przasnysz.

– Obejmując zespół po trudnej jesiennej rundzie wiedziałem, że podejmuję się dużego wyzwania. Niemniej po kilku tygodniach przygotowań poznałem zespół na tyle by wiedzieć, że są to bardzo ambitni i zmotywowani ludzie, gotowi do walki o każdy centymetr na boisku. Przepracowaliśmy solidnie cały okres przygotowawczy – komentuje z kolei, Krzysztof Jędrzejewski.

 

Ulubione powiedzenie nowego trenera: „Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz lub czego się uczysz.”

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments