Krzysztof „Diablo” Włodarczyk odwiedził panią Danutę i jej córkę Lonię [FOTO]

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk nie tylko wsparł zbiórkę na rzecz pani Danuty i jej niepełnosprawnej córki Longiny, przekazując na licytację swoje rękawice, ale także odwiedził obie panie w ich domu.

 

Dziś po południu Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej przyjechał do gminy Krzynowłoga Mała, by odwiedzić panią Danutę i jej córkę w ich domu. Sportowiec swoją życzliwością, naturalnością i dobrym sercem skradł serca mieszkańców i towarzyszącym im gościom.

 

W podziękowaniu za ofiarowaną pomoc otrzymał własnoręcznie wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej godło Polski.

 

Rodzina potrzebuje pomocy

Przypomnijmy, że trwa zbiórka na rzecz pani Danuty i jej niepełnosprawnej córki Longiny. Pani Danuta otrzymuje niską emeryturę, a jej córka rentę socjalną. Budynek, w którym mieszkają nie spełnia podstawowych wymagań użytkowych. Brakuje w nim tego, co prawie każdy z nas posiada, kanalizacji, łazienki, wc, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. Jest to szczególnie uciążliwe zimą, ponieważ wc znajduje się na zewnątrz a brak ciepłej wody utrudnia mycie, pranie oraz codzienne funkcjonowanie. Po odliczeniu wydatków na leki, żywność i bieżące potrzeby, rodzinie nie zostaje praktycznie nic, więc jakikolwiek remont jest dla nich nieosiągalny.

Osoby, które chciałyby wspomóc panie mogą wpłacać pieniądze na https://zrzutka.pl/h5gpj8.

Przedmioty (w tym rękawice i koszulki z autografem Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka można z kolei licytować tu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063302645701

 

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
2 lat temu

Wyszedł z więzienia i szuka znów poklasku? Niech wraca siać propagandę pisowską w Motel Polska

Moje imię 44
Moje imię 44
2 lat temu
Reply to  Mariusz

Może zwolnił cele dla Najsztuba i Lisa? A nie, ich przecież oceniał wolny sąd

Kierowca
Kierowca
2 lat temu
Reply to  Moje imię 44

I Durczoka pijaka

Marcel
Marcel
2 lat temu
Reply to  Mariusz

Czy poniżanie innych poprawia własną samoocenę? A może warto zajrzeć za swoją koszule….. i zrobić coś bezinteresownie , jeśli pan Krzysztof chce zrobić coś dobrego to zamiast krytykować może warto docenić.
Pozdrawiam serdecznie.

:))DEMON:))
:))DEMON:))
2 lat temu

diablo przyjechał pomóc a wy po nim jeździcie zastanówcie się ludzie zero empatii was !!!!