Krzysztof „Diablo” Włodarczyk odwiedzi Przasnysz. Weźmie udział w charytatywnym festynie dla Szymona Kozickiego

Już w najbliższą niedzielę, 24 lipca na Rynku Miejskim w Przasnyszu odbędzie się duża impreza. Dochód z niej zostanie przekazany na leczenie Szymonka z Jaciążka, który obecnie przebywa w szpitalu w Hiszpanii. Wczoraj organizatorzy poinformowali, że wydarzenie uświetni Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który poprowadzi licytację razem z aktorem Arkadiuszem Smoleńskim.

 

– Mamy dla Was kolejną petardę. Naszą imprezę Festyn charytatywny dla Szymona Kozickiego uświetni swoją obecnością sam Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Krzysztof jest naszym przyjacielem i już wiele razy pomagał ratować ludzkie życia, czy zmieniać los ludzi na lepsze. Skromny i z wielkim sercem – poinformował Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz.

Przypomnijmy, że 24 lipca na Rynku Miejskim wystąpią: Magnum, Maxwell, Kristars, Martess i Acros Artur Olszewski, a także: Wiktoria Skowrońska, Gabriela Borkowska i Magdalena Osowska. Gościnnie na wydarzeniu pojawi się aktor Arek Smoleński. O godzinie 17.00 wystąpi zaś Kabaret Rozumisz?.

 

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidzieli: punkty wystawiennicze z atrakcjami dla dzieci 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, Policji Przasnysz i OSP Chorzele. Będzie również fotobudka, bryczka, animacje dla dzieci, dmuchańce, stoiska KGW i stoiska gastronomiczne, licytacje i wiele innych atrakcji.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaka
Kaka
1 rok temu

Pan Krzysztof Diablo Włodarczyk to człowiek o wielkimi sercu. Wielki szacunek dla niego. Pozdrawiam

Wuja
Wuja
1 rok temu
Reply to  Kaka

Już wyszedł z więzienia? Proponuję obejrzeć odcinki Motel Polska z udziałem tego zawodnika.

Ela
Ela
1 rok temu
Reply to  Wuja

Złośliwość ludzka nie zna granic,dotyczy to właśnie ciebie

Maja
Maja
1 rok temu

Przyjdźmy.. dołączmy do tej pięknej akcji..pomóżmy choremu dziecku.!

Zygfryd
Zygfryd
1 rok temu

Diablo jest u teścia w Rudnie jeziornym to i do Przasnysza wpadnie