Krzysztof „Diablo” Włodarczyk odwiedzi Przasnysz. Weźmie udział w charytatywnym festynie dla Szymona Kozickiego

Już w najbliższą niedzielę, 24 lipca na Rynku Miejskim w Przasnyszu odbędzie się duża impreza. Dochód z niej zostanie przekazany na leczenie Szymonka z Jaciążka, który obecnie przebywa w szpitalu w Hiszpanii. Wczoraj organizatorzy poinformowali, że wydarzenie uświetni Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który poprowadzi licytację razem z aktorem Arkadiuszem Smoleńskim.

 

– Mamy dla Was kolejną petardę. Naszą imprezę Festyn charytatywny dla Szymona Kozickiego uświetni swoją obecnością sam Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Krzysztof jest naszym przyjacielem i już wiele razy pomagał ratować ludzkie życia, czy zmieniać los ludzi na lepsze. Skromny i z wielkim sercem – poinformował Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz.

Przypomnijmy, że 24 lipca na Rynku Miejskim wystąpią: Magnum, Maxwell, Kristars, Martess i Acros Artur Olszewski, a także: Wiktoria Skowrońska, Gabriela Borkowska i Magdalena Osowska. Gościnnie na wydarzeniu pojawi się aktor Arek Smoleński. O godzinie 17.00 wystąpi zaś Kabaret Rozumisz?.

 

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidzieli: punkty wystawiennicze z atrakcjami dla dzieci 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, Policji Przasnysz i OSP Chorzele. Będzie również fotobudka, bryczka, animacje dla dzieci, dmuchańce, stoiska KGW i stoiska gastronomiczne, licytacje i wiele innych atrakcji.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaka
Kaka
25 dni temu

Pan Krzysztof Diablo Włodarczyk to człowiek o wielkimi sercu. Wielki szacunek dla niego. Pozdrawiam

Wuja
Wuja
25 dni temu
Reply to  Kaka

Już wyszedł z więzienia? Proponuję obejrzeć odcinki Motel Polska z udziałem tego zawodnika.

Ela
Ela
25 dni temu
Reply to  Wuja

Złośliwość ludzka nie zna granic,dotyczy to właśnie ciebie

Maja
Maja
24 dni temu

Przyjdźmy.. dołączmy do tej pięknej akcji..pomóżmy choremu dziecku.!

Zygfryd
Zygfryd
24 dni temu

Diablo jest u teścia w Rudnie jeziornym to i do Przasnysza wpadnie