Krzysztof Butryn dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie

Krzysztof Butryn, były piłkarz oraz przasnyski nauczyciel wychowania fizycznego został wybrany nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

 

Mławski ratusz określając wymagania konkursowe za niezbędne u kandydatów uznał m.in. : wykształcenie wyższe magisterskie i 5 lat stażu pracy, obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku, umiejętność obsługi komputera i znajomość programów MS Office, znajomość przepisów prawa z zakresu ustawy o finansach publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy prawo zamówień publicznych i ustawy o sporcie.

 

Jako wymagania dodatkowe podano: doświadczenie w organizacji wydarzeń o charakterze sportowym i rekreacyjnym, umiejętność korzystania z technologii informacyjnych: Internet, media społecznościowe, poczta elektroniczna, E-PUAP, umiejętność kierowania zespołem, dyspozycyjność, odporność na stres i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i kierowania zasobami ludzkimi.

Pan Krzysztof Butryn spełnił wszystkie obligatoryjne wymagania niezbędne na ww. stanowisku. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentował się jako osoba kompetentna i przygotowana do wykonywania zadań na stanowisku, na które przeprowadzony był nabór oraz otrzymał najwyższą ocenę zbiorczą – uzasadnił wyniki naboru ratusz.

 

 

Źródło codziennikmlawski.pl
Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jot
jot
1 rok temu

Uzasadnienie…”Posiada wykształcenie wyższe magisterskie” 🙂 O losie , magistrów ci u nas dostatek.