
Krzysztof Bieńkowski z mandatem. Powiat przasnyski ma swojego senatora
To już pewne. Krzysztof Bieńkowski, obecnie starosta powiatu przasnyskiego, zostanie senatorem. Poznaliśmy oficjalne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej dla 98,73% obwodów.
Od niedzielnego wieczora, 15 października do Państwowej Komisji Wyborczej spływały wyniki z poszczególnych obwodów. Teraz poznaliśmy ostateczne, oficjalne już dane.
Krzysztof Bieńkowski kandydował z senackiego okręgu wyborczego nr 39 z listy Prawa i Sprawiedliwości. Okręg ten obejmuje powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński. Jego konkurentami w walce o mandat byli: Jan Maria Jackowski (KWW Jana Marii Jackowskiego) i Gabriel Janowski (KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin).
Kandydat z Przasnysza, przewagę miał już od początku spływania głosów. Ostatecznie na Krzysztofa Bieńkowskiego swój głos oddało 47,24 proc. wyborców okręgu nr 39. Na drugim miejscu jest Jan Maria Jackowski – 41,88 proc. głosów i Gabriel Janowski – 10,88 proc. (Dane z 312 na 316 (98,73%) obwodów głosowania)
„Prawo i Sprawiedliwość ponad rok temu powierzyło mi kierowanie strukturami PiS w okręgu ciechanowskim, a teraz jeszcze ambitniejsze zadanie – wygranie w naszym okręgu do Senatu. Obiecuję nie przestać Wam służyć! Tak rozumiem działalność polityczną – jako służbę. Niełatwą, ale mogącą zmienić świat na lepsze” – zapowiadał jeszcze przed wyborami Krzysztof Bieńkowski.
ren
No w końcu zmieni się starosta
Z dwojga złego to sukces dla Przasnysz, że te nieszczęście nas opuści 😆👌
Nieszczęściem to są tacy jak ty
Aniu, nadgodziny dziś trzepiesz?
Nieszczęście dla kraju🤣🤣
Janusz biznesu się odezwał 🤣🤣🤣🤣🤣
Gratulacje dla starosty,szkoda że odejdzie wspaniały człowiek,ale zapewne dalej będzie robił dobre rzeczy dla Polski,a ty zazdrośnik nie pisz głupot
Ciekawe jakie to rzeczy będzie mógł robić jako przedstawiciel opozycji…
Takie same jak opozycyjni senatorowie do tej pory !
Czyli żadne.
Więc w czym problem ?
Więcej znajomości by się piąć w górę, więcej kasy a mniej odpowiedzialności. I odjechał jako pierwszy koleją do Warszawy 🤣🤣
Porzuci nas.. . Czy będzie w Warszawie myślał o Przasnyszu?
A czy myślał będąc tu. Puste słowa tylko , basen zostawił którym chciał osłodzić swoją nieudolność na fotelu starosty.
Nie narób chłopie wstydu. I tyle.
Gdybyś startował pod innym szyldem to byłbym mega szczęśliwy. A tak to jednak niesmak pozostaje…
Chyba tobie ten niesmak pozostaje bo nic sobą nie reprezentujesz,tylko obrażasz ludzi o innych poglądach niż ty
Pozwolisz że ja sie napiję w tej chwili prosecco.🍸
Bo ja piję odwrotnie niż ty.Piję w momencie kiedy wiem na pewno że mój kandydat wygrał.
Brawo👏👏👏👏👏👏
Smacznego. Prosecco jest warte uwagi. Naprawdę fajna sprawa za nieduże pieniądze.
Boli dupa ? Czekam na waszych posłów z opozycji którzy to coś pomagać będą…
Jacy moi posłowie z opozycji? Coś chyba Ci się pomieszało.
🥵🥵🥵
Gratulację!!!Życzę dalszych sukcesów!!!
No,Marek to się nie podniesie po tej wiadomości.
Żeby to Jan Maria Jackowski taki fajny,swój,nasz,bo wywalili go z PiSu, przegrał z Bieńkowskim.
Panie senatorze Krzysztofie Bieńkowski szczere gratulacje od wyborcy.
Ale po czym mam się nie podnieść chłopie? Przecież sprawczosc tego człowieka będzie równa zeru. Więc o co chodzi?
Boli jednak , oj boli 😂
No,taka sama jak opozycji w sejmie.Zero.
Gratulacje Panie Starosto , jednak się nie pomyliłam i dobrze wieszczyłam 🙂
Wszystkich zatkało!!! Koniec świata!!! fotocelebryta
i z czego się cieszycie, że wygrał? zostawił wielki bajzel w powiecie przasnyskim, m.in. brak zmodernizowanej drogi wojewódzkiej 544 z p-na do mławy. on wiedział, że tu w powiecie jest już spalony, to spieprzył do w-wy, tak was szanuje wasz pseudo starosta!!!!
O czym tym piszesz,to jedyny starosta który robił nie tylko dla chorzel,ale dbał o wszystkie gminy w powiecie
Ciekawe gdzie, bo jakoś małe wioski zostały pominięte. Robił tam gdzie miał większą atencję i mógł zdjęcia na fejsbuka wrzucić lub tiktoka. Pojawiał się, robił swój reportaż i znikał.
To typ karierowicza , idzie tam gdzie korzystnie dla niego
Gratulacje.Brawo brawo.😀
Szpital zostawił w dużych długach ,brak lekarzy.Dyrektor szpitala nieudacznik.Szpital w wielkiej ruinie .,oto skutki ciężkiej pracy starosty.
Szpital to zadłużył poprzedni dyrektor,razem z tamtymi rządami
Wtedy było 12mil długu a teraz 34mil
Z tego co wiem to sam go tam wybrał i wepchnął na stanowisko. Zaślepiona jest Pani pisem, lepiej przejrzeć na oczy co oni zrobili z naszym krajem przez te 8 lat władzy!!
Przecież liczą się tylko pieniądze i stanowiska – pis.Tusk do Brukseli on do Wawy ale jemu tego nie zarzucacie.
Pani może też wyjechać , może do Moskwy?
Jeszcze trochę i by nie musiała. Moskwa byłaby w Warszawie. Ale ciebie nikt nie trzyma. Droga wolna 🙂
Jakie to jest żenujące, zamiast cieszyć się, że mamy kogoś z Przasnysza w Senacie to zaraz faaaaala gnoju się na niego wylewa. Poczekajmy, po 4 latach rozliczymy
To nie jest mój Senator, może powiatu tak! Witamy w Wolnej Polsce Kochani. Najważniejsza jest różnorodność i możliwość wyboru. Droga młodzieży! Dziękuję Wam za Waszą upartość i otwarte umysły. Świat jest globalną wioską. Dzięki Wam ruszamy znów do przodu.
prosba o wyjasnienie co to znaczy w Pani opinii – tak wazna – roznorodnosc. Szczególnie w kontekscie napływu milionów murzynów i arabów do europy. Będę wdzięczny za merytoryczną odpowiedz.
Mozna by w Przasnyszu opierTolic jeszcze troche kamienic znaczy „sprywatyzowac” bo zapewne troche ich zostalo. A po wpuszczeniu kolorowych -(przypomne kim sa sprawdzi sie po gwaltach) mozna by troche im sypnac groszem z unii zeby sie rozmnozyli na potege a naszych Polakow mlodych, w srednim wieku i starych wziac do woja na wojne bo nadchodzi i ostateczny rozbior kraju szykuje -podobnie jak teraz Ukrainy. Kolorowi nachodzcy nie beda sie sprzeciwiac ani walczyc za nas, ale kobietami, dziecmi sie na pewno „zaopiekuja” ci inzynierowie, lekarze z prawnicy-nauczyciele qumranu tamtych krajow, . Maro sam mowil ze taki islamnista w niczym gorszy nie… Czytaj więcej »
Pewnie za chwilę otrzymasz odpowiedź. Czy w międzyczasie mógłbyś przytoczyć tu definicję rasizmu?
pewnie, niezwłocznie po tym jak Agnieszka odpowie na moje pytanie dot. definicji różnorodności 🙂
Jak każdy w tym kraju mam prawo wyrazić swoją opinię.
„imię”, proszę sprawdzić sobie definicję różnorodności w słowniku PWN.
Odnosząc się do kwestii napływu uchodźców wyjaśniam, że wszelkie dane dostępne są na stronie MSZ.
Nadmieniam również, że nie działam „pro bono” udzielając osobom trzecim merytorycznych wyjaśnień w komentarzach.
Jednocześnie podkreślam, że ze względu na odczucia niektórych osób czarnoskórych, współcześnie część językoznawców nie zaleca używania słowa użytego przez Ciebie „imię” w komentarzu, w przestrzeni publicznej.
Spokojnego popołudnia
Powodzenia
Znam Pana Bieńkowskiego i sprawia wrażenie takiego nijakiego ideologicznie. Obawiam się, że przed wielkim ekranem może się ośmieszyć (oby nie). To że został wybrany? Co w tym dziwnego? Demos w swej mądrości wybrałby nawet osła (koń już był senatorem w historii) byle z PiS. Rywale Pana Bieńkowskiego to chyba osoby z wyższej półki intelektualnej. Zresztą przekonamy się,oby wyróżnił się czymś pożytecznym.
Jackowski jest ogarnięty, ale Gabriel to parę razy błysnął niezbyt korzystnie…
Tak! Najbardziej był ogarnięty na plaży jak wacka opalał 😂😂😂Wstyd!
Ty blyszczysz stale….
W punkt!
Daj spokój Bieńkowskiemu,a Korwin to się nie ośmiesza sypiając na sali sejmowej?
Jakoś nie trawię tego gościa.Taki tancerz na linie.
No i dobrze, tu go nie będzie tam nic nie popsuje bo w senacie Pis Pis z tym wynikiem nie a nic do powiedzenia.
Szkoda chłopa do Warszawy. Tu zrobił coś namacalnego…. dobrym jest starosta.
Kolejny będzie taki jakieś niewyraźny.
Gratulację. Dzień 15 X 2023 r. przejdzie do historii Przasnysza. Stał się Pan pierwszym senatorem z naszego miasta. Powodzenia.
FotoStarosta został FotoSenatorem. Może to dobrze bo nowy starosta zajmie się pracą a nie pozowaniem przed obiektywem. Jego fotorelacje w mediach były żenujące, irytujące i świadczące o płytkości tego człowiek. Przekazanie wspólnie z jakimś posłem PiS torby medycznej dla OSP by zaistnieć w mediach było wyjątkowo infantylnym zabiegiem propagandowym. Śmiać się czy płakać – starosta kurier, muzyk (ze skrzypcami), bokser, itp. Pomoc potrzebującym czy przekazywanie „darów” w świetle reflektorów jest poniżej krytyki, ale cóż jak się ma za wzór premiera z czekami w TVPiS to wszystkie chwyty PR-owe dozwolone. Lans własnej osoby w każdym miejscu i czasie. Starosta Pstryk cieszy… Czytaj więcej »
Teraz dopiero będzie dostępny na wszystkich otwarciach , nawet gerii jako senator🤣🤣