Krzynowłoga Mała: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy

Tuż przed długim weekendem majowym, 29 kwietnia, w chorzelskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbył się etap powiatowy XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gminę Krzynowłoga Mała reprezentowały dwie drużyny: z Roman-Sebor (w kategorii szkół podstawowych) i Krzynowłogi Małej (w kategorii gimnazjów).

Czteroosobowa drużyna ze szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach wystartowała w składzie: Alicja Czaplicka, Julia Smolińska, Maciej Bruździak oraz Mikołaj Bruździak. Z kolei gimnazjalistów reprezentował zespół z Krzynowłogi Małej złożony z trojga uczniów: Joanny Bugaj oraz Bartłomieja Kimony i Mateusza Płoskiego. Zarówno jedni, jak i drudzy musieli zmierzyć się najlepszymi drużynami poszczególnych gmin, dlatego rywalizacja była bardzo zacięta.

 

Dla wszystkich uczestników przygotowano dwa typy zadań: teoretyczny test wiedzowy oraz test praktyczny złożony z analizy rozkładu jazdy na skrzyżowaniach, udzielania  pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rowerowego toru przeszkód.

 

Wszystkie drużyny wykazywały się wielką wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości ruchu drogowego. Dlatego tym większa była radość po podsumowaniu wyników. Okazało się bowiem, że drużyna ze szkoły w Romanach-Seborach zajęła drugie miejsce, natomiast reprezentanci gimnazjum z Krzynowłogi zajęli miejsce o oczko niżej. Wszystkim gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie.

 

BRD (1)

 

BRD (2)

 

BRD (4)

 

BRD (6)

 

ginnazjum (2)

 

ginnazjum (4)

 

ginnazjum (5)


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments