Krzynowłoga Mała. Absolwenci szkoły opowiedzieli uczniom o wykonywanych zawodach

Ostatnie lata nauki w szkole podstawowej to moment kiedy u młodzieży krystalizuje obraz tego, co chcieliby robić w życiu. W Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyło się spotkanie, którego celem było przybliżenie uczniom zawodu stomatologa.

 

– Starając się przybliżać specyfikę pracy wybranych zawodów, 6 października zorganizowaliśmy w placówce spotkanie zawodoznawcze ze stomatologiem, Anną Gołębiewską, absolwentką naszej szkoły. Pani Anna zapoznała uczniów ze ścieżką edukacyjną do zawodu stomatologa, opowiedziała o aplikowaniu na studia medyczne oraz przybliżyła tajniki pracy w zawodzie dentysty. Uczniowie mieli mnóstwo pytań związanych z profesją lekarza, na które pani stomatolog cierpliwie odpowiadała – informuje Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej.

 

– Dziękujemy serdecznie pani Annie Gołębiewskiej za przyjęcie zaproszenia i za ciekawą prelekcję. Mamy nadzieję, ze po takiej wizycie nasi uczniowie są w pełni zmotywowani do nauki, dzięki której zrealizują swoje życiowe cele – czytamy.

 

 

ren

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments