Kronika Policyjna Przasnysz od 9 do 12 listopada 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 9 do 12 listopada 2020r.

 

12.11.2020r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

11.11.2020r.

Godz. 1630– w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 55 – letni mieszkaniec Przasnysza, wskutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Fusion. Badanie stanu trzeźwości obu kierujących wykazało, że kierujący volkswagenem w swoim organizmie posiadał ponad 0,5 promila alkoholu. 55 – latek za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

 

 

10.11.2020r.

Godz. 0725– w Czernicach Borowych na ul. Chełchowskiego kierujący samochodem osobowym marki Opel Zafira, podczas wykonywanego manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Transit. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 0800– w miejscowości Karbówko gm. Przasnysz, kierująca Skodą Fabią, wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania, doprowadziła do zderzenia z pojazdem poprzedzającym marki Audi. Kierującą skodą za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

09.11.2020r.

Godz. 0830– w Przasnyszu na ul. Wojskowej kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, wykonując w sposób nieprawidłowy manewr cofania, uderzył w zaparkowanego opla.

 

Godz. 1120– 42 – letnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nn mężczyzna dzwoniący do niej z telefonu zastrzeżonego i podając się za policjanta Biura Bezpieczeństwa Policji, próbował dokonać oszustwa metodą na policjanta. Dzięki postawie mieszkanki Przasnysza sprawcy nie udało się jej oszukać.

 

Godz. 1820– w Przasnyszu na ul. Al. Jana Pawła II, kierująca samochodem marki Renault, wskutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Toyota. Kierującą Renaultem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 2110– w Przasnyszu na ul. Świerczewo, nn sprawca dokonał kradzieży roweru o wartości 700 złotych.

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments