Kronika Policyjna Przasnysz od 6 do 10 grudnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 6 do 10 grudnia 2021r.

 

09.12.2021r.

Godz. 14.10 – w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, kierująca samochodem osobowym marki Audi Q5, 54 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjeżdżając z drogi doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. 54 – latka z obrażeniami została przetransportowana do przasnyskiego szpitala. Z uwagi na podejrzenie kierowania w stanie nietrzeźwości, od kierującej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Dodatkowo policjanci zatrzymali kierującej Audi uprawnienia do kierowania.

 

Godz. 14.20 – w miejscowości Bogdany Wielkie gm. Chorzele, kierujący pojazdem marki Skoda Octavia, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Toyota Yaris. Kierujący Skodą został ukarany mandatem karnym.

 

08.12.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

 

07.12.2021r.

Godz. 07.30 – w Przasnyszu na ul. Królewieckiej, kierująca pojazdem osobowym marki Renault, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Fiat. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 13.10 – w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 41 – letniego mieszkańca Wielbarka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 23.20 – w Chorzelach na ul. Zarębskiej, policjanci zatrzymali 29 – letniego obywatela Ukrainy, który kierował samochodem osobowym marki Opel mając w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

 

06.12.2021r.

Godz. 01.00 – w miejscowości Golany gm. Przasnysz, kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Audi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments