Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 9 września 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 września 2019r.

08.09.2019r.

Godz. 0900– w miejscowości Stary Janin gm. Krasne, kierujący skodą mieszkaniec Pułtuska oraz kierujący fordem mieszkaniec Gostkowa gm. Przasnysz, podczas wymijania doprowadzili do zderzenia się pojazdów lusterkami zewnętrznymi.

Godz. 1520– w Chorzelach na ul. Zarębskiej, kierujący toyotą mieszkaniec pow. ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając tym do uderzenia w przydrożne drzewo. Kierujący toyotą z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz. 2120 – w Lesznie gm. Przasnysz, kierujący pojazdem Subaru Forester potrącił 32-letniego mieszkańca Przasnysza, który mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie wtargnął pod jadący pojazd. W wyniku potrącenia pieszy nie doznał obrażeń ciała. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

07.09.2019r.

Godz. 1055– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że kilka dni wcześniej na ul. Sportowej w Przasnyszu, nn sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia jej samochodu poprzez zarysowanie karoserii, powodując straty w wysokości około 500 złotych.

Godz. 1750– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, policjanci zatrzymali 67-letniego mieszkańca Chorzel, który pomimo posiadania 0.8 promila alkoholu w organizmie,  kierował mazdą.

Godz. 1840– w Chorzelach na ul. Rudej 27-letni mieszkaniec Chorzel, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie  wsiadł za kierownicę quada, a następnie podczas jazdy stracił nad nim panowanie co skutkowało wywróceniem się pojazdu. 27-latek doznał niegroźnych obrażeń ciała.

Godz. 1920– w miejscowości Wężewo gm. Krasne, policjanci z przasnyskiej drogówki  w trakcie kontroli drogowej ujawnili poszukiwany samochód osobowy marki BMW, który został utracony w wyniku przywłaszczenia na terenie Warszawy. Pojazdem tym kierowała mieszkanka Ciechanowa.

06.09.2019r.

Godz. 0845– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierujący pojazdem osobowym marki Opel Astra w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z Audi A4. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1300– na ul. Ciechanowskiej w Przasnyszu, kierujący BMW wykonując manewr cofania doprowadził do zderzenia z suzuki, którego kierująca również w sposób nieprawidłowy wykonywała manewr cofania. Kierujący BMW oraz Suzuki za spowodowanie kolizji zostali ukarani mandatami karnymi.

Godz. 1615– do KP w Chorzelach, zgłosił się mieszkaniec Zdziwója Starego i poinformował o tym, że za pośrednictwem strony internetowej, został oszukany przy zakupie wiertarko-wkrętarki o wartości blisko 500 złotych. Pokrzywdzony pomimo dokonania przedpłaty nie otrzymał zamówionego urządzenia.

Godz. 1850– w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 2120– mieszkaniec Przasnysza poinformował, że nn sprawca po przełamaniu zabezpieczenia na portalu społecznościowym za pomocą otrzymanego kodu Blik, dokonał wypłaty pieniędzy w kwocie 500 złotych z konta pokrzywdzonego.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments