Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 9 sierpnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 sierpnia 2021r.

 

08.08.2021r.

Godz. 1530– w Przasnyszu na Alei Jana Pawła II, w czasie wolnym od służby policyjne małżeństwo zatrzymało 24 – letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Ford Mondeo, a także posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

 

07.08.2021r.

Godz. 0655– w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, 19 – letni mieszkaniec gminy Przasnysz kierując samochodem osobowym Nissan Almera, holując samochód marki BMW, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego obydwa pojazdy zjechały do przydrożnego rowu. Badanie stanu trzeźwości 19 – latka wykazało, że kierował samochodem mając 1,57 promila alkoholu w organizmie.

 

Godz. 1100– w Świniarach gm. Krzynowłoga Mała, 37 – letni mieszkaniec Przasnysza kierując motocyklem marki Honda, stracił nad nim panowanie i zjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, nie posiadał uprawnienia do kierowania, został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 1210– w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, 26 – letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego kierując samochodem osobowym marki Volvo uderzyła w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię wprost pod jej samochód.

 

Godz. 1320– w Chorzelach na skrzyżowaniu ulic Komosińskiego i Zduńskiej, 56 – letnia mieszkanka gminy Chorzele kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca Chorzel kierującego samochodem Mitsubishi i doprowadziła do zderzenia tych pojazdów, została ukarana mandatem karnym w kwocie 300 złotych.

 

06.08.2021r.

Godz. 1420– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, 26 – letnia mieszkanka Przasnysza kierująca samochodem Vw Polo, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu BMW kierowanego przez mieszkańca powiatu sochaczewskiego i doprowadziła do zderzenia się tych pojazdów, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

 

Godz. 1950– w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, 28 – letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego kierując samochodem Opel Astra, zjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do wywrócenia pojazdu na dach. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierował samochodem mając 2,24 promila alkoholu w organizmie.

 

 

kom. Paweł Rykowski

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments