Kronika Policyjna Przasnysz – od 5 do 8 kwietnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 8 kwietnia 2019r.

08.04.2019r.

Godz. 06.25 – w Przasnyszu na ul. Skłodowskiej  nn sprawca dokonał wybicia szyby czołowej w samochodzie marki Audi. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę około 250 złotych.

07.04.2019r.

Godz. 21.35 – do KPP w Przasnyszu zgłosił się mieszkaniec Przasnysza i powiadomił, że w miejscowości Narty gm. Jedwabno nn sprawca dokonał kradzieży łódki wiosłowej dwuosobowej o wartości 1000 złotych.

Godz. 23.10 –w Przasnyszu na ul. Mostowej kierujący samochodem osobowym marki Audi wykonując w sposób nieprawidłowy manewr doprowadził do zderzenia z oplem, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.

06.04.2019r.

Godz. 08.20 – w miejscowości Plewnik gm. Krzynowłoga Mała, kierujący toyotą 50-letni mieszkaniec Warszawy wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z  pojazdem ciężarowym  marki Iveco, którego kierujący był w trakcie wykonywanego manewru skrętu w lewo. W wyniku uderzenia pojazd ciężarowy przewrócił się. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala zostały przewiezione trzy osoby w tym, dwie pasażerki toyoty oraz pasażer  iveco. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Godz. 17.20 – w Zielonej gm. Krasne patrol policji zatrzymał 36-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który mając ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 18.45 – w miejscowości Gorąca gm. Krasne policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Krasne, który nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami oraz mając 2,3 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Daewoo Lanos.

Godz. 22.15 – w miejscowości Raszujka gm. Chorzele, kierujący volkswagenem w wyniku brawurowej jazdy i manewru cofania wykonywanego w sposób nieprawidłowy doprowadził do zderzenia z fordem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Chorzel. Zgłaszający przybyłym na miejsce policjantom wskazał posesję na którą wjechał sprawca kolizji pozostawiając tam swój pojazd. Sprawcą okazał się 20 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Badanie stanu trzeźwości 20 latka wykazało że posiadał on  ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

05.04.2019r.

Godz. 16.25 – w Bartnikach gm. Przasnysz policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 18.45 – w Przasnyszu na ul. Zawodzie 18-letni mieszkaniec Przasnysza,  wszedł na słup wysokiego napięcia gdzie został porażony prądem w następstwie czego spał na ziemię. 18 latek z  obrażeniami ciała został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz. 20.00 – w Rembielinie gm. Chorzele kierujący peugeotem uderzył w sarnę, która nagle wtargnęła na jezdnię wprost pod jadący samochód powodując jego uszkodzenie.

Godz.  20.05 – w Dobrzankowie gm. Przasnysz funkcjonariusze z Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu, zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm. Przasnysz, który pomimo posiadania 2 promili alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki Longia.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments