Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 15 listopada 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 15 listopada 2021r.

 

14.11.2021r.

Godz. 16.25 – w Chorzelach na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Kościuszki, kierujący pojazdem marki BMW, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.00 – mieszkaniec pow. ostrołęckiego, zgłosił, że w Chorzelach na ul. Zarębskiej, ujawnił leżący na dachu pojazd osobowy marki Fiat Seicento, który uszkodził drewniany nieaktywny słup energetyczny. Z miejsca zdarzenia, kierujący oraz pasażer fiata oddalili się w nieznanym kierunku przed przyjazdem służb ratunkowych.

 

Godz. 21.10 – w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 35 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

13.11.2021r.

Godz. 09.10 –  w miejscowości Łoje gm. Jednorożec, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia garażowego, dokonał kradzieży spawarki oraz szlifierki o łącznej wartości 1200 złotych.

 

Godz. 14.10 – w Przasnyszu na ul. Osiedlowej, policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kępnie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 15.30 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania, podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do zderzenia pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

12.11.2021r.

Godz. 07.00 – w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, 53 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował samochodem osobowym marki Nissan mając w swoim organizmie blisko 1,4 promila alkoholu.

 

Godz. 07.20 – w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec, nieznany sprawca dokonał kradzieży wełny mineralnej oraz elektronarzędzi o łącznej wartości ponad 20 tys. złotych.

 

Godz. 14.00 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki Opel Vectra, podczas manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

11.11.2021r.

Godz. w Przasnyszu na ul. Jana Pawła II, 22 – letni mieszkaniec Przasnysza, kierował samochodem osobowym marki Volkswagen mając w swoim organizmie blisko 1,2 promila alkoholu.

 

Godz. 15.40 – w miejscowości Parciaki gm. Jednorożec, 25 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, stracił panowanie nad pojazdem marki Volkswagen Passat, a następnie zjeżdżając z drogi, doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że w swoim organizmie posiadał ponad 3 promile alkoholu.

 

10.11.2021r.

Godz. 17.30 – w Przasnyszu na ul. Leszno, policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Warszawy, który pomimo orzeczonego sądowego zakazu, kierował pojazdem marki Ford Focus.

 

09.11.2021r.

Godz. 16.10 – mieszkanka pow. makowskiego zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Leszno, nieznany sprawca z szafki ubraniowej, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 420 złotych.

 

08.11.2021r.

Godz. 09.00 –  mieszkaniec gm. Jednorożec, zgłosił, że znany mu mężczyzna, 49 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego w miejscowości Nakieł gm. Jednorożec, dokonał włamania do budynku gospodarczego, a następnie kradzieży kafli z pieca o łącznej wartości ponad 500 złotych.

 

Godz. 10.00 –  w Przasnyszu na ul. Sadowej, kierujący pojazdem osobowym marki BMW, podczas manewru cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 15.10 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznany sprawca po uprzednim włamaniu do pomieszczenia garażowego przy ul. Kilińskiego w Przasnyszu, dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz kluczy o łącznej wartości 3 tys. złotych.

 

Godz. 18.00 – w miejscowości Turowo gm. Czernice Borowe, policjanci zatrzymali 46 – letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 18.50 – w Przasnyszu na ul. Świerczewo, kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa, 36 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, na oznaczonym przejściu dla pieszych potrąciła 79 – letnią mieszkankę Przasnysza. Piesza z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała została przetransportowana karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że w chwili zdarzenia była trzeźwa. Natomiast od pokrzywdzonej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci będący na miejscu zdarzenia, za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego, zatrzymali 36-latce uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

 

07.11.2021r.

Godz. 13.20 – mieszkanka Chorzel zgłosiła, że do mieszkania jej sąsiada, 25 – letniego mężczyzny, wtargnęła grupa osób i dokonała jego pobicia. 25 – latek na skutek pobicia doznał  obrażeń twarzy. Do sprawy zatrzymano 3 mieszkańców gm. Chorzele w wieku 35, 46 i 55 lat. Pokrzywdzony oraz osoby zatrzymane znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

06.11.2021r.

Godz. 09.20 – w miejscowości Bogate gm. Przasnysz, 31 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował motocyklem marki Honda, mając w swoim organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

 

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Osiedlowej, kierujący pojazdem marki Volkswagen, wjeżdżając na rondo doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

05.11.2021r.

 

Godz. 13.30 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, 32 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego dokonał przywłaszczenia wypożyczonej przyczepki samochodowej o wartości 4 tys. złotych.

 

Godz. 19.40 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący pojazdem marki Chevrolet, 64 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, potrącił pieszego, 70 – letniego mieszkańca Przasnysza, który wtargnął na jezdnię w miejscu niedozwolonym, wprost pod nadjeżdżający pojazd. Pieszy z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników wykazało, że kierujący chevroletem był trzeźwy. Natomiast pieszy w swoim organizmie posiadał ponad 1,2 promila alkoholu.

 

Godz. 21.40 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Przasnysza, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen mając w swoim organizmie ponad 1,3 promila alkoholu.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments